Bugün Kaç Saat Uyudunuz? 💤

2 ya da 3 saat ve şimdilik yeter gibi duruyor.

Bir gün öncesi 4-5 saat uyumuş birine dediğin şeye bak ama evet tatillerde iyi uyuduğum doğrudur
bu gece 10 saat uyudum, evdeki herkes uyuyor, bi geri uzanacağım. Belki 1 saat daha koparırım
Önce bi yarım saat sağa sola döndüm tam @Yakamoz-Asi nazar etmiştir deyip pas ediyordumki uykuya dalmışım bi uyandım saat 12.30 yani 12 saate yakın bir uyku oldu. Rekorumu kırdım

Yarından itibaren erken uyanıp yeni haftadan itibaren 6-7 saatlik uyku düzenime merhaba diyeceğim
@12.Adam @Hazem

Daha 2 günün var. Ne bu acele ?

7 saat.

12 saat uyuyanları görünce çok şaşırıyorum nasıl oluyor diye.
Nasıl mı? Biz son 1 aydır en fazla belki 4-5 gün güneş görmüşüzdür. Uyandığında karanlık olunca ister istemez uyumaya devam ediyorsun ve tatil olduğu için, yapılacak bir şey olmayınca bu son kaçınılmaz
ek olarak bir gün öncesi 4-5 saat uyku ile şehir dışına gidip yorucu bir kaç etkinliğe katılınca sebepler arttı

Güneş yok mu ? Bana göre değil. Hava kapalı olunca bile psikolojim bozuluyor. Size bol uykulu günler efendim.

Güneş yok mu ? Bana göre değil. Hava kapalı olunca bile psikolojim bozuluyor. Size bol uykulu günler efendim.
Teşekkürler. Aralık ve Ocak ayı genelde öyle geçiyor maalesef. Biz alışkınız yapacak bir şey yok
yazında karanlığı pek görmeyiz. Marttan itibaren aydınlık ferah günlere kavuşuruz

Reactions: RüzgarGülü

İsviçre kıṣın hep kapalı
psikolojim alt üst

------

Bir gün öncesi 4-5 saat uyumuş birine dediğin şeye bak ama evet tatillerde iyi uyuduğum doğrudur
bu gece 10 saat uyudum, evdeki herkes uyuyor, bi geri uzanacağım. Belki 1 saat daha koparırım

13.15 gibi uyandım. Gece kaçta uyduğumu hatırlatıyorum , 2-3 arası.

Bu cevaplar seni tatmin etti mi @Hazem
benim bir kere 10 saat uyumam fazla değil

Son düzenleme:
İnş. 12 saat uyucam
üşütmüşüm anca toparlarım