ATV Bugünün Saraylısı - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Avşar Film'in yapımcılığını üstlendiği atv'nin yeni dizilerinden Bugünün Saraylısı ile ilgili bölüm yorumlarını ve fragman vb paylaşımlarını bu başlık altından yapabilirsiniz. Dizinin baş rollerinde Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Cansu Tosun, Serhat Teoman, Ali Ersan Duru gibi isimler yer alıyor. Bugünün Saraylısı, yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de atv'de!

Tf7STb0UKyKEFTtzSKILTnyf.jpg

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
güzel dizi ama ilk bölümler hep sıkıyor beni :T: 2. bölümü bekliyorum beğensem devam edicem :J

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Ben diziyi beğendim. Takip etmeye çalışıcam . Sık sık takip edemem ama ..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
izlediğim kadarıyla güzeldi zaten cumartesi izlediğim dizi yoktu boşluğu doldurur.... dizi bence kötü degil izlenebilir bir dizi arasıra göz atarım

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Müzikleri güzel en sevdiğim tarzda. :)

Ama izlemem bir donukluk var oyuncularda. :( Note : Sadece 3 DK izledim. Birkaç oyuncu iyi ama. :X

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
bugunun saraylisi :
1-kudret sabanci bi zamanin en çok reytingi alan dizileri yonetti ama hala o devirde kaldi, bi baksin karadayida nasil bir yonetmenlik var, zeynep gunay tan nasil oyuncuyu havaya sokuyor, cevdet mercan nasil bir dunya yaratiyor, altan donmez bir genclik dizisinde nasil sahneler yaratiyor.
2- muzikler kimdendi bilmem ama ayni muzik surekli çaldi bide yuksek volumle, hala toygar işikli & (nail yurtsever & cem tuncer ) & Gokhan kirdar ondeler.(muzik guzel ama ayni beste.)(bunu yillarca kiraç yapti)
3- 2-3 oyuncuya o roller yakişmamiş
4- bide istanbul sosyetesi ucuz mal giyinmiyor.
5- umarim yukselir ama bence bu dizinin gunu çarşamba.
NOTE: buyuk beklentim vardi ama avşar filmin karagul dizisindeki tempo-oyunculklar-yonetmenlik yoktu.(karagul izliyicisi olmasamda dogruya dogru.)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bugunun saraylisi :
1-kudret sabanci bi zamanin en çok reytingi alan dizileri yonetti ama hala o devirde kaldi, bi baksin karadayida nasil bir yonetmenlik var, zeynep gunay tan nasil oyuncuyu havaya sokuyor, cevdet mercan nasil bir dunya yaratiyor, altan donmez bir genclik dizisinde nasil sahneler yaratiyor.
2- muzikler kimdendi bilmem ama ayni muzik surekli çaldi bide yuksek volumle, hala toygar işikli & (nail yurtsever & cem tuncer ) & Gokhan kirdar ondeler.(muzik guzel ama ayni beste.)(bunu yillarca kiraç yapti)
3- 2-3 oyuncuya o roller yakişmamiş
4- bide istanbul sosyetesi ucuz mal giyinmiyor.
5- umarim yukselir ama bence bu dizinin gunu çarşamba.
NOTE: buyuk beklentim vardi ama avşar filmin karagul dizisindeki tempo-oyunculklar-yonetmenlik yoktu.(karagul izliyicisi olmasamda dogruya dogru.)

sen aliyeyi diyorsun
orda sanem vardı
binbirgecedede kadro iyiydi
aşk ve cezada batırdı bence.... o diziyi başarılılar arasında saymamak lazım

bugünün saraylısına gelince iyi değilsede izlenebilir bir iki bölüm daha dayanmak lazım.

bugünün saraylısındaki kızı sevdim sempatik biri, bizim adnanda herzamanki adnan rolünün hakkını veriyor.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bugünün saraylısındaki kız çok güzel
dizinin sesi iyi değil
ata beyin kızı olmamış
çarşamba yayınlansa daha iyi reytingler alabilirdi

2'inci bölüm fragmanını izledim Ayşen ata beyin kızıymış

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ben de beğendim izleyeceğim her hafta. :)

Bende internetten takip edeceğim. :)

Bugünün Saraylısı dizisinin sonradan FOX'a geçme ihtimali bence her zaman var. Mesala dizi 3'te takılabilir fakat atv istemezse FOX'a geçme ihtimali her an doğabilir, peki sence? @xBUGRAx

Son düzenleme: