Bugünün Gençlerinin En Büyük Sorunu Nedir?

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bu aralar koronavirüs en çok ta çocuklarımızı ,gençlerimizi onların geleceklerini etkiledi.
Sonra tatminsizlik var şimdilik aklıma gelenler bunlar:)
Peki sizce gençlerimizin en büyük sorunu nedir?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pek gülünecek bir şey göremedim mesajımda. Niye güldün ki?
Sadece ben atmamışım lakin ben zaten güldüğüm mesajlara atsam hiç atmam nerdeyse ufak tebessüm ettirdiyse atıyorum. Dediğin ciddi ama komik zaten senin attığını görünce ciddi bile olsa bunu atasım geliyor.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Küçükken mahalledeki büyükleri veya evdeki büyükleri tarafından dayak yememiş olmaları. Çok şımarık ve düz kafalı bir nesil geliyor.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Sorun mu?
Sorun herşeye sahip olmaları, imkanlarının fazla olması (her kesim değil tabi)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Artık kendi çocuğuun döverek büyütürsün o zaman :A
Dayak yiyen nesil çok akıllı sanki.
Akıllı değilse bile en azından büyüklerine karşı bir saygıları oluyor. Şimdikiler gibi sırf eğlence olsun diye yaşlılarla dalga geçmiyorlar.

Dayak işin şakası ama çok rahat ve şımarık büyüyorlar. Biraz disiplin gösterilmesi herkesin yararına olur.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Akıllı değilse bile en azından büyüklerine karşı bir saygıları oluyor. Şimdikiler gibi sırf eğlence olsun diye yaşlılarla dalga geçmiyorlar.

Dayak işin şakası ama çok rahat ve şımarık büyüyorlar. Biraz disiplin gösterilmesi herkesin yararına olur.
Onların da küçüklere karşı saygısı yok :A Bizim ülkedeki sıkıntı bir ortasının bulunmaması. Eskiler de çok iyiymiş gibi babamızın yanında oturamazdık, gülemezdik falan diyorlar mesela :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ülkemiz için konuşacak olursak elbette ekonomik sıkıntılar. Gençler hayatlarının büyük kısmını iyi bir üniversiteye, bölüme kapak atabilmek için çalışıyorlar. Fakat üniversite mezunlarının bile çok düşük bir kısmı iş bulabiliyor. İş bulabilenler de ortada aşırı aday olduğu için zor koşullarda ve düşük maaşla çalıştırılıyor. Küçümsemek için söylemiyorum ama hiç okul okumadan olunabileceği için örnek veriyorum bir çöpçü bugün bir yeni mezun mühendisten daha fazla para kazanabiliyor. Böyle bir ortamda gençlerin mutlu olup geleceğe umutla bakabilmesi zor...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Biri benden önce doğdu diye niye saygı göstereyim la?

Nick Young Reaction GIF