Bu Yaz Star TV'nin Hala Umudu Var!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

ozelhaber.gif

oh6c5z.png

Geçtiğimiz yaz sezonunda birbirinden farklı ve birbirinden başarılı projeleri ekrana getirmiş olan Star TV, bu yazı dizilerle biraz daha durgun geçirecek daha çok yarışma ağırlıklı programlar yayınlayacak.

İşte bu yaz Star TV'de ekrana gelecek olan yapımlar:

"BENİM HALA UMUDUM VAR"
Nisan Akman'ın yönetmen koltuğuna oturacağı, Gold Film Faruk Turgut'un yapımcılığını üstleneceği ve senaryosunu ise daha önce "Şöhret", "Küçük Kadınlar" ve "Bitmeyen Şarkı" gibi birbirinden başarılı dizi projelerinde senaristlik yapmış olan Deniz Akçay ve Onur Uğraş'ın kaleme alacağı "Benim Hala Umudum Var" dizisinin çekimlerine geçtiğimiz hafta start verildi.

İlk başrol dizi deneyimini "Eve Düşen Yıldırım" dizisinde yaşayan ve daha sonra Med Yapım'ın "Emir'in Yolu" dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı ve genç oyuncu Gizem Karaca, yeni dizide başrolü üstlenecek. Gizem Karaca'ya, son olarak Erler Film imzalı "Alev Alev" dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Berk Oktay ve "Uçurum" dizisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şükrü Özyıldız eşlik edecek.

35mp5bn.png

TlUNLzU7R3IFcNB2lVBm3J4E.jpg

KÜNYE

Yönetmen: Nisan Akman
Yapım: Gold Film
Yapımcı: Faruk Turgut
Senaryo: Deniz Akçay - Onur Uğraş

"STAR LİFE"
Survivor'da ünlünen başarılı sunucu ve spiker Fatmagül Fakı, yaz aylarında Star TV'de yayınlanacak olan 'Star Life' programını sunacak. Günlük bir magazin programı olacak olan 'Star Life', Bodrum, Çeşme, İzmir ve Istanbul gibi bol bol tatil yapan ünlü ve ünsüzler'le röportajlar yapılacak.

EAs5UkGG4bYDUIrBdM7BoH3s.jpg

"MONEY FROM STRANGERS"
Amerika MTV'de varolan ve Star TV için Yirmibeşfilm'in uyarlayacağı "Money From Strangers" adlı yepyeni bir yarışma programı yaz aylarında Star'da ekrana gelecek. Programda yarışacak olanlara, kulaklıklar takılacak ve belirli talimatlar verilecek. Programın sonunda tüm bu talimatları yerine getiren yarışmacılar güzel para ödülünün sahibi olacak.

DVnspSyZzfpFDDj5CU2n91Kt.jpg

"ÇILGIN TEYZELER"
Tam dört bin başvuru arasında altı tane birbirinden farklı, birbirinden komik ve birbirinden eğlenceli teyzeler "Çılgın Teyzeler" adlı yarışma programında yarışmak için seçildiler. Programda 50 yaş üzeri olan kadın yarışmacıları, birbirinden farklı deneyimler elde edecek.

Temmuz'da başlaması planlanan program, haftanın beş günü ekrana gelecek.

h6h4NIVnNjlA9rN17I7sILvY.jpg

"ÇOCUK OYUNCAĞI"

Endemol Türkiye'nin yapımcılığını üstleneceği ve haftalık olarak tüm yaz boyunca Star TV'de ekrana gelecek olan yarışmada her hafta 5 aile 2 ve 4 yaşı arasında olan çocuklar ile birlikte programda çeşitli ödüller kazanmak için yarışacaklar.

Programın kimin sunacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak.

ohGgJLG9yU8g0vN1CmTVnL0J.jpg

Son düzenleme:

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Benim Hala Umudum Var dizisinin iyi oranalr alacağını düşünüyorum. Ama yarışmaları vasat oranlar alacaktır bence :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Show TV ve Fox TV ile ilgili yazılarını da bekliyorum Furkan. @Fks14

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Başlığı nasıl buldunuz @mrt-06 ve @Reytinger Show TV ve FOX için de orijinal bir başlık buldum ::D
Başlık fevkaladenin fevkinde olmuş. En çok hangi kanalı beklediğimi az çok tahmin ediyorsundur Furkan. :D

Umarım iyi haberler verirsin gerçi ufak tefek şeyler bende biliyorum ama senden duymak daha kesin olacak.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Başlık fevkaladenin fevkinde olmuş. En çok hangi kanalı beklediğimi az çok tahmin ediyorsundur Furkan. :D

Umarım iyi haberler verirsin gerçi ufak tefek şeyler bende biliyorum ama senden duymak daha kesin olacak.

Show TV tabii ki ::D

@haluk792 da kesinlikle FOX'u bekliyordur ::D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060

Zaten FOX'la ilgili ilk haberleri Haluk'tan öğreniyoruz ::D

Halkı bilinçlendirmek için FOX'la ilgili konu açabilirsin, ama bana özel açmana gerek yok. Zaten FOX'la ilgili her şeyi herkesden çok biliyorum ve facebook'umda da yazıyor zaten :)

- - - Ekleme - - -

Aralarından sadece Benim hala umudum var tutar :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Star'ın umudu var ama ama benım Star'dan umudum yok ne yazık kı... Yenı dızı olan Benım Hala Umudum Var 3-4 reytıngle bu yaz Star'ı ıdare eder, ama Agustos ayında 2 lere kadar duşecektır. Programlara gelınce, fena degıller ozellıkle Cılgın Teyzeler degısık bır format belkı tutabılır. Star Lıfe'de 10 sharenın altına ınmedıkce devam eder bu yaz boyunca. Endemol'un programına ve Money From'a pek olumlu bakmıyorum.