Bu Telefonun Fiyatı Daha Önce Görülmedi!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
1586431752166.png

Huawei Türkiye, yakın zamanda takipçilerine duyurduğu yeni katlanabilir telefonu Mate Xs’i 8 Nisan 2020'de Huawei Online Mağazası’nda satışa çıkaracağını açıklamıştı. Huawei Mate Xs satışa çıktı ve fiyatı da belli oldu. 29 bin 999 TL’lik satış fiyatına sahip olan akıllı telefon, ilk stok ürünlerinin de hemen tükendiği bildirildi.

Telefonun teknik özellikleri ise dünyanın en büyük gsm sitelerinden GSM Arena'da da yayınlandı; https://www.gsmarena.com/huawei_mate_xs-10098.php

1586431814713.png
1586431867536.png

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Angelica

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Geçmiş tasarımlara özlem var, insanlar bir ara kapaklı modelleri deli gibi kullanırdı şimdi de günümüze uygun kapaklı modeller çıkarılmaya başlandı.

1586432351427.png

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
iPhone'a pahalı diyenler, diğer markaların "ucuz" adı altında satış sonra telefon tutunca iPhone ayarında fiyat çekmesi?

Zaten ciddi anlamda telefondan anlayan birisi iPhone'u diğer telefonlarla kıyaslamaz bile. Xiaomi ucuz değil mi? Ama telefonun kamerası çiziliyor, resim tutunca ekran açılıyor ve bunun gibi daha yüz tane şey. E ucuz olur tabii ki. Yedek parçaları kalitesiz olursa ucuz olması normal.

Huawei iyi kamerası var diyorlar ama ben ortada iyi bir kamera göremiyorum, video çekimi berbat. Sırf foto'yu iyi yapacaklar diye bu günlerde instagramın yaygın olduğu dönemde videodan taviz veriyorlar.

50 mp falan diyorlar, 8 mp iPhone 6'dan daha kötü çekimi var.

Allah aşkına instagramdaki video ve ya fotonun kalitesinden hangisinin iPhone hangisinin başka telefon olduğunu anlamıyorsanız anlıyoruz demeyin.

Ha herkesin düşüncesine saygı duyuyorum. Ama iPhone yerine diğer telefonu övenler, aynı fiyattan koysalar hepsi iPhone alır. Çünki, kendilerine bile itiraf edemedikleri şey daha iyi olduğu. :):)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şuan katlanabilen cihazlar çok gereksiz. Hele ekranın katlanma izi tahamul edilebilir hissiyat bile olamaz.

• Olmamış
Reactions: mrt-06

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şuan katlanabilen cihazlar çok gereksiz. Hele ekranın katlanma izi tahamul edilebilir hissiyat bile olamaz.
Katlanan telefon ne zaman katlanan olacak biliyormusun? Ben istediğim yerden katladığım zaman. :D Onlar kafalarına göre bir yer koymuşlar ancak ordan katlanıyor. Ne anladım ben bundan? İnsan geri katlayıp kırmak istiyor benim dediğim olacak dercesine. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Katlanan telefon ne zaman katlanan olacak biliyormusun? Ben istediğim yerden katladığım zaman. :D Onlar kafalarına göre bir yer koymuşlar ancak ordan katlanıyor. Ne anladım ben bundan? İnsan geri katlayıp kırmak istiyor benim dediğim olacak dercesine. :A
Eski katlanabilen telefonlar istediğin yerden katlanmıyordu :X Belli standarta seni de aliştiriyorlar:X Apple yapınca "devrim olur" sen de ordan katlarsin:X

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bence benim gibi şak şak telefonu açıp kapamayı özleyen için çok güzel. :A

Eskiden E250'mi şak açıp şak kapatırdım sıkıldıkça sonra filmi fırlamıştı. :A

1586472551140.png

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
iPhone'a pahalı diyenler, diğer markaların "ucuz" adı altında satış sonra telefon tutunca iPhone ayarında fiyat çekmesi?

Zaten ciddi anlamda telefondan anlayan birisi iPhone'u diğer telefonlarla kıyaslamaz bile. Xiaomi ucuz değil mi? Ama telefonun kamerası çiziliyor, resim tutunca ekran açılıyor ve bunun gibi daha yüz tane şey. E ucuz olur tabii ki. Yedek parçaları kalitesiz olursa ucuz olması normal.

Huawei iyi kamerası var diyorlar ama ben ortada iyi bir kamera göremiyorum, video çekimi berbat. Sırf foto'yu iyi yapacaklar diye bu günlerde instagramın yaygın olduğu dönemde videodan taviz veriyorlar.

50 mp falan diyorlar, 8 mp iPhone 6'dan daha kötü çekimi var.

Allah aşkına instagramdaki video ve ya fotonun kalitesinden hangisinin iPhone hangisinin başka telefon olduğunu anlamıyorsanız anlıyoruz demeyin.

Ha herkesin düşüncesine saygı duyuyorum. Ama iPhone yerine diğer telefonu övenler, aynı fiyattan koysalar hepsi iPhone alır. Çünki, kendilerine bile itiraf edemedikleri şey daha iyi olduğu. :):)
Iphone böyle bir model cikarirsa fiyati en az 50.000'den baslar ama. Iphone'un hele ki Türkiye'de fiyat-performans acisindan uygun oldugunu düsünmek bile cilginlik. :)

3,5 yildir Samsung Galaxy S7 Edge kullaniyorum ve 4 yildir da hala tüm özelliklerinden cok memnunum. :D