TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 1.Hafta (Eurovision Şarkıları)

İlk Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Dua Lipa Şarkıları

Oy: 4 13.3%
  • Eurovision Şarkıları

Oy: 13 43.3%
  • 80'ler

Oy: 12 40.0%
  • Almanca Rap

Oy: 1 3.3%

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İşte o zaman oy bekleyemezsin herkesten. Özel mesaj kutucuğu açmazsan kimse oy kullanmaz tabii. :A

@bazinga'ya özel mesaj kutucuğu sorununu ilettim ama görmedi sanırım. :A
Görmüştüm cevap atacaktım ama araya başka bir şey girdi sanırım, gitmiş sayfa. :( Neydi o problem tam olarak?

Bir de bir şeyden daha bahsetmiştin o neydi?

• Beğendim
Reactions: kerem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
4 tanesi benim SABAR tayfamdanmış. Geçen konu açılmadı demişlerdi ve hatta ben sizleri etiketledim, ben kendi oylarımı size yolladıktan sonra onlardan alıp ulaştırayım mi diye. İnan bunlar hepsi üşengeç tayfa, bi aralarında @MasacRE düzenli oy yollar gibi. Hepsi ogün hevesliyken aldirtacaktınız bana :A
Bugün baya yoğunum. Faydam olmayacak maalesef. Sana kolay oy toplamalar :A
MayısKralı'nın üşengeçliği işte. :A

Neyse, bir kere de sen yolla. Herkes ben mi ki sana 2-3 kere hatırlatma yapsın? :A
Neyse bu seferlik ben yollarım oyları, ama bundan sonra mesaj kutuma bekliyorum şarkıları @MayısKralı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Görmüştüm cevap atacaktım ama araya başka bir şey girdi sanırım, gitmiş sayfa. :( Neydi o problem tam olarak?

Bir de bir şeyden daha bahsetmiştin o neydi?
1) Playlistler eskisi gibi forumda görünmüyor. :(

2) Birine özelden mesaj kutucuğu açmak için en az 4 dakika beklemek lazım, 35-40 kişiye mesaj kutucuğu açacağımızı hesaplarsak bu her seferinde çok can sıkıcı olabiliyor. :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1) Playlistler eskisi gibi forumda görünmüyor. :(

2) Birine özelden mesaj kutucuğu açmak için en az 4 dakika beklemek lazım, 35-40 kişiye mesaj kutucuğu açacağımızı hesaplarsak bu her seferinde çok can sıkıcı olabiliyor. :(
35-40 kişiye mesaj kutucuğu açmak neden gerekiyor ki? Bu kuralın sebebi spam mesajlar atılmasını önlemek. Yani biri üye olup herkese aynı anda reklam mesajı vs atamasın diye. Değiştirilebiliyor mu diye baktım ama göremedim.

YouTube playlist olayı da muhtemelen YouTube tarafında bir şeyler değiştiği için gitmiştir. Forumun güncellemesi gelmiş bir uygulayım, belki düzeltmişlerdir.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
35-40 kişiye mesaj kutucuğu açmak neden gerekiyor ki? Bu kuralın sebebi spam mesajlar atılmasını önlemek. Yani biri üye olup herkese aynı anda reklam mesajı vs atamasın diye. Değiştirilebiliyor mu diye baktım ama göremedim.

YouTube playlist olayı da muhtemelen YouTube tarafında bir şeyler değiştiği için gitmiştir. Forumun güncellemesi gelmiş bir uygulayım, belki düzeltmişlerdir.
Herkese teker teker mesaj kutucuğu açmazsak o zaman milletten nasıl oy isteyeceğiz? Bunun için ayrı bir çözüm yolu bulsan?

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Herkese teker teker mesaj kutucuğu açmazsak o zaman milletten nasıl oy isteyeceğiz? Bunun için ayrı bir çözüm yolu bulsan?
Karşı taraf açıyor zaten? Ben mesela MayısKralı ile bir konuşma açıp oraya gönderdim listemi. O da oraya yazabilir gerektiğinde. :)

• Beğendim
Reactions: MayısKralı

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Normalde zirvede gözüm yoktu ancak en çok etkileşim alan parça benimki olunca bir liderlik hevesim oluşmadı değil hani. :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch