TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Yarı Final Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu zamana kadar yarışmak keyifliydi. İlk çok sevdiğim Tarkan şarkısı Kış Güneşi ile gelecektim ama sonradan içime sinmedi ve şarkı değişikliğine gittim, yine de pişman değilim. Hayat Gibi de benim için çok anlamlı bir parçaydı.

@xBUGRAx buraya kadar çok iyi geldin, yarışma için de söylediklerimizi ciddiye almıyorsundur umarım hepsi eğlence için. Tebrikler sana da. :bhr:

@mrt-06 @Ahmed finalde başarılar, hak eden kazansın. :Z

@kerem şu ana kadar çok iyi sundun ve yönettin emeklerine sağlık. Yine @sokak sanati ve @MayısKralı nın da baya emeği var bu etkinlikte onlara da teşekkürler...

Teşekkürler canım:bhr:

Ah şu oy toplamaların. :A

Çift olarak sizi iliğinize kadar sömürmüştüm:A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Ahmed and dreamy

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bu zamana kadar yarışmak keyifliydi. İlk çok sevdiğim Tarkan şarkısı Kış Güneşi ile gelecektim ama sonradan içime sinmedi ve şarkı değişikliğine gittim, yine de pişman değilim. Hayat Gibi de benim için çok anlamlı bir parçaydı.

@xBUGRAx buraya kadar çok iyi geldin, yarışma için de söylediklerimizi ciddiye almıyorsundur umarım hepsi eğlence için. Tebrikler sana da. :bhr:

@mrt-06 @Ahmed finalde başarılar, hak eden kazansın. :Z

@kerem şu ana kadar çok iyi sundun ve yönettin emeklerine sağlık. Yine @sokak sanati ve @MayısKralı nın da baya emeği var bu etkinlikte onlara da teşekkürler...
Kattigin bütün güzellikler icin tesekkürler, 19 hafta boyunca yine cok basarili ilerledin ama son düzlükte risk almayi tercih ettin. Yine de yari finalist oldun, tebrik ederim. :bhr:

• Harika
Reactions: dreamy

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bence o zorunlu olmalı. Yani 2mizde gizli olarak atmalıyız ve herkes direkt şarkıya oy vermeli. Final haftasına kadar şarkının kimin olması etki etmese de final günü kimin şarkısı kimde bilinmesi haksız durum oluştura biliyor.
@Ahmed :eek:

Bende Sia'ya oy toplarken tanıştım. İşime yaradı.:A
Ben özelden sizinle beraber konusacagim zaten, yeni hafta konusu Pazartesi günü acilacak. Yarin tüm gün ne sececeginizi düsüneceksiniz ama kimse hangi sarkinin hangi yarismaciya ait oldugunu bilmeden oylacaklar ve oylama bittiginde sonuc gününde kim kimin sarkisiymis konuda ben aciklayacagim zaten. Siz sarkiyi Pazartesi 20.00'a kadar düsünün. Ve bana özelden atin, dedigim gibi hangi sarkiyi sectiginizi ben disinda kimse bilmemeli. :Z @Ahmed @mrt-06

• Beğendim
Reactions: Ahmed and mrt-06

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Ben özelden sizinle beraber konusacagim zaten, yeni hafta konusu Pazartesi günü acilacak. Yarin tüm gün ne sececeginizi düsüneceksiniz ama kimse hangi sarkinin hangi yarismaciya ait oldugunu bilmeden oylacaklar ve oylama bittiginde sonuc gününde kim kimin sarkisiymis konuda ben aciklayacagim zaten. Siz sarkiyi Pazartesi 20.00'a kadar düsünün. Ve bana özelden atin, dedigim gibi hangi sarki sectiginizi ben ve disinda kimse bilmemeli :Z @Ahmed @mrt-06 @sokak sanati
En İyi Ben Seçerim'de gizli oylamayı yapmıştım ben de :A
Millet hep şey diyordu @Bully isminden dolayı final puanı alıyor diye ama gizli oylama da da en yüksek puanı o kapmıştı :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
En İyi Ben Seçerim'de gizli oylamayı yapmıştım ben de :A
Millet hep şey diyordu @Bully isminden dolayı final puanı alıyor diye ama gizli oylama da da en yüksek puanı o kapmıştı :A
Nedense eskiden hep böyle bir algi varmis, yarismalarda basarili oldugundan olsa gerek . :A @Bully

Bu hafta özellikle kim kimin sarkisiymis kimse bilmeden oylarsa daha icime siner zaten, isme göre oy veriyorlar algisini tamamen kapatmak adina en iyi yöntem bu. :A Ben simdi onlarin ne sececegini merak ediyorum, hep birlikte bekleyip görecegiz. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Nedense eskiden hep böyle bir algi varmis, yarismalarda basarili oldugundan olsa gerek . :A @Bully

Bu hafta özellikle kim kimin sarkisiymis kimse bilmeden oylarsa daha icime siner zaten, isme göre oy veriyorlar algisini tamamen kapatmak adina en iyi yöntem bu. :A Ben simdi onlarin ne sececegini merak ediyorum, hep birlikte bekleyip görecegiz. :A
Ben de isme göre oy verilmesin diye o hamleyi yaptım. Başta burun kıvırdı herkes ve konun hit almaz şarkılar hakkında konuşamazsak falan denildi ama ben denemek istedim ve Bully yine iyi puan aldı :A 1 gizli 1 veya 2 de açık oylamaydı. Benimki bir kaç konseptin toplamında elenme falan oluyordu.
Gizli oylamada puan verdiğimizde rahat ederiz. @Ahmed puan almazsa kızamaz bize :A :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
BASLIYORUZ! :Z

@Bully
Yalın 4
Sezen Aksu 3
Toygar Işıklı 2
Kazım Koyuncu 1
@Çiğdem
4 Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
3 Sezen Aksu - Tutuklu
2 Yalın - Her Şey Sensin
1 Toygar Işıklı - Hayat Gibi

Ahmede 1 dreamya 4 verecektim tarkan ve sertab seçimleriyle sonra ikiside değiştirmiş ve ahmede 4 dramye 1 gitti yerleride değişti :F :F :F
@Forumdash
4 puan Toygar Işıklı
3 puan Sezen Aksu:( (istemesem de)
2 puan Kazım Koyuncu (miss gibi Gülşen önerdik:( )
1 puan Yalın (olmuyor yalınla olmuyor:( )
@xBUGRAx
3 Sezen Aksu - Tutuklu
2 Toygar Işıklı - Hayat Gibi
1 Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
@xdragxx
4 puan Yalın
3 puan Sezen
2 puan Kazım
1 puan Toygar
@Emre Ozansoy
4. Sezen Aksu - Tutuklu
3. Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
2. Yalın - Her Şey Sensin
1. Toygar Işıklı - Hayat Gibi
@Dosi
2 kişi şarkısını değiştirince benim listemdeki dengelerde şaştı. Parantez içinde eski şarkılarının sıralamasını belirteceğim.

4 Sezen Aksu (❤ paylaşıldığında netleşti zirvem)
3 Yalın ( 1 puanımı alacaktı :A @xBUGRAx çok şanslıymış :A diğer iki isim şarkı değiştirince 2 sıra yükseldi )
2 Kazım Koyuncu ( Sertab 3 puandı ilk düşündüğüm ama Tarkan ile kıyaslayarak netleştirecektim. Sonuç olarak sıralamada düştü)
1 Toygar Işıklı ( Tarkan 2 puandı ilk düşündüğüm ama Sertab ile kıyaslayarak netleştirecektim. Sonuç olarak sıralamada düştü) (aslında şarkı iyi ama nakarat dışında beni kendine çekmedi )
@Hachiko
4 - Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
3 - Sezen Aksu - Tutuklu
2 - Toygar Işıklı - Hayat Gibi
1 - Yalın - Her Şey Sensin
@eskici
4. Sezen Aksu - Tutuklu
3. Toygar Işıklı - Hayat Gibi
2. Yalın - Her Şey Sensin
1. Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
@MayısKralı
4-Sezen Aksu

3-Toygar Işıklı
3-Kazım Koyuncu

1-Yalın (Üzgünüm ama Yalının kaderi yarı finalde elenmek :()
@bazinga
4 Puan -> Sezen Aksu - Tutuklu
3 Puan -> Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
2 Puan -> Toygar Işıklı - Hayat Gibi
1 Puan -> Yalın - Her Şey Sensin
@12.Adam
4 puan Toygar Işıklı Hayat Gibi
3 puan Sezen Aksu Tutuklu
2 puan Kazım Koyuncu İşte Gidiyorum
1 puan Yalın Her Şey Sensin
@MasacRE
4 Sezen Aksu - Tutuklu
3 Yalın - Her Şey Sensin
2 Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
1 Toygar Işıklı - Hayat Gibi
@dreamy
3 Sezen Aksu - Tutuklu
2 Yalın - Her Şey Sensin
1 Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
@Özgür
4 puan: Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
3 puan: Sezen Aksu - Tutuklu
2 puan: Yalın - Her Şey Sensin
1 puan: Toygar Işıklı - Hayat Gibi

Dört şarkıyı da çok seviyorum çok zor oldu benim için. :( Kusura bakmayın...
@serhatt
4)SEZEN AKSU
3)TOYGAR IŞIKLI
2)KAZIM KOYUNCU
1)YALIN
@Turkuazz
Sezen Aksu - Tutuklu-4
Toygar Işıklı-Hayat Gibi-3
Yalın-Herşey Sensin-2
Kazım koyuncu-İşte Gidiyorum-1
Not: performanslar çok yakındı. Düşük oylamak zorunda kaldıklarım da iyidi.benim asıl puanlamam 5-5-4-4
Herkese başarılar diliyorum :hugging:hugging:
@Tolstoyevski
4-Sezen Aksu - Ben Sende Tutuklu Kaldım
3-Yalın - Her Şey Sensin
2-Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
1-Toygar Işıklı - Hayat Gibi...
Tüm oylara tek tek baktım, güzel puanlarınız için çok teşekkürler. :bhr: (Sezen Aksu)

@Tolstoyevski @Turkuazz @serhatt @Özgür @dreamy @MasacRE @12.Adam @bazinga @MayısKralı @eskici @Hachiko @Dosi @Emre Ozansoy @xdragxx @xBUGRAx @Forumdash @Çiğdem @Bully

3 ve 4 verenlere teşekkür ettim, 2 bu şarkı için yetersizdi. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: mrt-06

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Ben de isme göre oy verilmesin diye o hamleyi yaptım. Başta burun kıvırdı herkes ve konun hit almaz şarkılar hakkında konuşamazsak falan denildi ama ben denemek istedim ve Bully yine iyi puan aldı :A 1 gizli 1 veya 2 de açık oylamaydı. Benimki bir kaç konseptin toplamında elenme falan oluyordu.
Gizli oylamada puan verdiğimizde rahat ederiz. @Ahmed puan almazsa kızamaz bize :A :A
Aynen öyle, daha objektif sonuçlar çıkması adına en iyisi bu. :Z

O değil de @xBUGRAx forumu terketmemiştir umarım. :(

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Aynen öyle, daha objektif sonuçlar çıkması adına en iyisi bu. :Z

O değil de @xBUGRAx forumu terketmemiştir umarım. :(
Yarışmadan sonra küsüp ara vermelerde moda oldu ve son zamanlarda elenenlere baya üzüldüm ve kötü oy verilince trip atmalar falan bu tarz şeyleri görünce ilerde de sadece jüriliğe devam etme kararı aldım. Yarışmacı olursam stress falan yaparım, Şener Şen gibi bir ustayla yarışırken bile elenme korkum oluyordu :A Buradaki yarışmacılarda bile heyecanlanıp elenmede üzüldüğüme göre kendim olsam daha fena olur :A

• Üzücü
Reactions: kerem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 @Ahmed tebrik ediyorum canlar, hak eden kazansın. :bhr:

@xBUGRAx @dreamy geçmiş olsun canlar, üzüldüm. :( Buğra'nın finale kalmasını istiyordum, sağlık olsun. Yarı finale kalarak en iyi başarısını gerçekleştirmiş oldu. İsmail zaten daha yeni MS şampiyonu oldu. Fazla da üzülmemişsindir bu yüzden. :D

@kerem emeklerine sağlık canım. :D

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yarışmadan sonra küsüp ara vermelerde moda oldu ve son zamanlarda elenenlere baya üzüldüm ve kötü oy verilince trip atmalar falan bu tarz şeyleri görünce ilerde de sadece jüriliğe devam etme kararı aldım. Yarışmacı olursam stress falan yaparım, Şener Şen gibi bir ustayla yarışırken bile elenme korkum oluyordu :A Buradaki yarışmacılarda bile heyecanlanıp elenmede üzüldüğüme göre kendim olsam daha fena olur :A
Özellikle çok uzun süre yarışınca elenmek illa ki can sıkıyordur. O yüzden gelecek sezon yarışmayı nispeten daha kısaltabilirim, bundan sonra yarışmacı dahil etmeyeceğim zaten, belki elenenlere bir şans verilebilir bu yüzden. Bajalım daha 1 yıl var zaten gelecek sezona. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi