TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Yarı Final (Slow Şarkılar)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nolur ben olmayayım.
Nolur ben olmayayım.
Nolur ben olmayayım.
Sen benim finalist adayımsın aslında. En başından beri hep öyle istedim çünkü önceki yarışmayı haketmiştin ve ramak kalmıştı.
Hem yüksek hem de 1 puanımı da görmüş oldun bu yarışmada. Şu 4lüde kim kazansa hakediyor ama gönlüm başarısı olmayanlardan yana fakat kötü şarkıyla gelinirse affetmiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sen benim finalist adayımsın aslında. En başından beri hep öyle istedim çünkü önceki yarışmayı haketmiştin ve ramak kalmıştı.
Hem yüksek hem de 1 puanımı da görmüş oldun bu yarışmada. Şu 4lüde kim kazansa hakediyor ama gönlüm başarısı olmayanlardan yana fakat kötü şarkıyla gelinirse affetmiyorum :A
2 çok benzer şarkı onlar şutlansın bu hafta. :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: dreamy and Dosi

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bu Şarkı Benim 2. Sezon Yarı Final oylaması başlamıştır. Bütün yarışmacılarımıza bol şans dileyerek oylamayı başlatıyorum. Hem düello hem eleme heyecanıyla Cumartesi gecesi aynı anda yaşanacak son iki vedayla beraber finalistlerimizi belirleyeceğiz. Unutmayın yarışmanın seyrini değiştirecek böyle önemli bir haftada her birinizin oyu sonuçları önemli ölçüde etkileyecektir, o yüzden oy kullanmayı unuttum demek yok bu hafta!

Konsept: Slow Şarkılar

Son Oy Kullanma Tarihi: 6 Haziran Cumartesi 20:00
  1. Yalın - Her Şey Sensin
  2. Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
  3. Toygar Işıklı - Hayat Gibi
  4. Sezen Aksu - Tutuklu
@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk @Araf @gözlemci @DarkLegenD

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Aslında Çok net Kendini Belli eden bir şarkı var ama Favoriye gitmedim bu sefer.

Herkese başarılar dilerim.

Gerçekten hakeden 2 kişinin finale çıkması dileğiyle.