TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Yarı Final (Slow Şarkılar)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Of bir günden bir şey olmaz o kadar gelmişiz zaten iyice düşünmek istiyorum :bhr: Hem daha karışıklık var gördüğüm kadarıyla, biraz daha beklemekte sakınca yok :A
Karar değiştirdim sen ve B elensin. Ben ve Atoşum kalalım. :bhr:
Go out btchs. :A

• İlginç
Reactions: dreamy

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yaa sertab daha geçen dinledik. Şimdi adama sertab seçtirmişiniz yine:( Kaçıncı şarkısı oldu. (b) Benim elendiğim hafta 3 isminde şarkılari yayınlanmişti. Gerçekten zevk veriyor mu bunlari yariştirmak(b)
Setab'i ben mi sec dedim sor bi @Ahmed'e. Yada Sezen'i ben mi sec dedim diye sor bi @mrt-06'ya. :A Yalin'i zaten asla önermem. :A

Elenme korkusu insana her seyi yaptirabiliyor iste. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Setab'i ben mi sec dedim sor bi @Ahmed'e. Yada Sezen'i ben mi sec dedim diye sor bi @mrt-06'ya. :A Yalin'i zaten asla önermem. :A

Elenme korkusu insana her seyi yaptirabiliyor iste. :A
Seç dedin demiyorum zaten . Yasakla artık. Son 3 oylamaya bak sadece sertab :F Sıla neden yasaklandı? O zaman sılanın engelini açın:F:F

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: Ahmed and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Seç dedin demiyorum zaten . Yasakla artık. Son 3 oylamaya bak sadece sertab :F Sıla neden yasaklandı? O zaman sılanın engelini açın:F:F
Niye Sertab'a taktin o kadar? 17. haftada Sertab kullanilmadi ayrica. :A Yalin ve Sezen de defalarca kez kullanildi, hele ki Sezen'in bütün sarkilari sömürüldü resmen. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dedeciğim değiştirebilirim ama yine o isimlerden farklı bir şey düşünüyorum, dur hatta sorayım sana. :A
Bana sorma çünkü bu çıkıştan sonra hedef sen bile olabilirsin bu soruyu sordugun için:A
Niye Sertab'a taktin o kadar? 17. haftada Sertab kullanilmadi ayrica. :A Yalin ve Sezen de defalarca kez kullanildi, hele ki Sezen'in bütün sarkilari sömürüldü resmen. :A
Olay sertab değil. 3 hafta peşpeşe aynı sanatcının kullanılması ve garanti gözüyle bakılması. Diyorum zaten önceki postta. 3 sanatcıyı da benim elendiğim hafta vardi:F o şarkıcıları da beğenmedim:A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and kerem