TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 4.Hafta (Sonuçlar)

5. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    32

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Daha objektif olsun diye herkesin oyuna başvuruyorum. Bence kişiye oy verildiği için elenmedi. Bu şarkıyla @xBUGRAx 'de yarışsa elenirdi.
Diamonds, Chandelier, Cheap thrills MS'de 1. Olmuş şarkılar. Hemde türkçe şarkılara karşı. O yüzden ilk 3 beni şaşırtmadı.:X
ben innayı @batuhankaralar ı zannettim @sokak sanati

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Diss sana değil. Anladın sen. 2,6 milar izlenmeye sahi bir şarkı youtubeda. Zevk meselesi işte.

Eğer @mrt-06 see U Again'i seçmiş olsa, @batuhankaralar despacito'yu seçmiş olsa Hello elenirdi. Uzun süredir buradayım nelerin puan alacağını biliyorum. Ne kadar izlenirse izlensin yavaş şarkılar forumda sevilmiyor :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
  • Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,271
Puanı
1,060
Eğer @mrt-06 see U Again'i seçmiş olsa, @batuhankaralar despacito'yu seçmiş olsa Hello elenirdi. Uzun süredir buradayım nelerin puan alacağını biliyorum. Ne kadar izlenirse izlensin yavaş şarkılar forumda sevilmiyor :D
O zaman bir yavaşlık sorunu var :A :A
Forum ne derse desin; Hello oradaki çoğu şarkıya 10 basardı.
Emeğine sağlık..bol kaoslu bir hafta oldu oda ayrı.

• Güldürdün

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen yarışsaydın elenemezdin buda bir gerçek. :D

Hangi şarkıdan bahsediyoruz. Dua'nın şarkı mı? Ben yarışsam yine elenirDi. Dua'nin bile en iyi şarkısı olmayan bir şarkıyı niye enn iyilerin seçildiği yarışmada kullanıyorki @batuhankaralar :D
İlla Dua Lipa seçilecekse en az 3 tane daha iyi şarkısı var Dont Start Now'dan önce.:D

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ayrıca yabancı şarkılara düşman arkadaşlara tavsiyem bunu kendilerinde düzeltmeleri gereken bir şey olarak görmeleri. Ben de eskiden sizin gibiydim, yabancı şarkı sevmiyorum falan diyordum. En popüler kişileri bile sevmiyor, dinlemiyordum. Şu an bu düşünce çok komik geliyor. Kendinizi hiçbir konuda sınırlamayın. "Ben yabancı yazarların kitabını okumam" ya da "yabancı film izlemem" demekten farkı yok. Ayrıca İngilizcenizi geliştirmeniz için de çok faydalı bir şey yabancı şarkı dinlemek. Sevmeye çalışın, sevme konusunda ısrarcı olun...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Dayaklik mi? Ben cocuk muyum ya? Bu tarz seyler yazman cok cirkin. Bir daha olmasin.

Yok, ben bilmiyordum sonucta buradaki hicbirimiz kücük cocuk degiliz ki bu tarz mesajlara alinalim. :)

:DHassas noktama bastın kabul et uzatmanın anlamı yok 5.haftada düetlere bakacam yabancı görürsem oy vermicem ona göre

• Olmamış
Reactions: kerem

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hangi şarkıdan bahsediyoruz. Dua'nın şarkı mı? Ben yarışsam yine elenirDi. Dua'nin bile en iyi şarkısı olmayan bir şarkıyı niye enn iyilerin seçildiği yarışmada kullanıyorki @batuhankaralar :D
İlla Dua Lipa seçilecekse en az 3 tane daha iyi şarkısı var Dont Start Now'dan önce.:D
2017 de çıkna bir şarkısı vardı zenci ile olan düeti sonra o yaz bir tane de kızlarla yapmıştır onlar cidden iyiydi. Asla elenmezdi. :A

Aaa sende hırs var cnm öyle deme :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Ayrıca yabancı şarkılara düşman arkadaşlara tavsiyem bunu kendilerinde düzeltmeleri gereken bir şey olarak görmeleri. Ben de eskiden sizin gibiydim, yabancı şarkı sevmiyorum falan diyordum. En popüler kişileri bile sevmiyor, dinlemiyordum. Şu an bu düşünce çok komik geliyor. Kendinizi hiçbir konuda sınırlamayın. "Ben yabancı yazarların kitabını okumam" ya da "yabancı film izlemem" demekten farkı yok. Ayrıca İngilizcenizi geliştirmeniz için de çok faydalı bir şey yabancı şarkı dinlemek. Sevmeye çalışın, sevme konusunda ısrarcı olun...
Kesinlikle katiliyorum, yerli besteci ve söz yazarlarinin cogu yabancilardan esinleniyor zaten. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Tartışma neyden çıktı, bilmiyorum. Ama zamanında Dua Lipa'ya ismi üzerinden, her türlü benzetmeler yapılırken ve hala daha yapılıyorken bugün ufacık şeylere tepki vermek, oldukça saçma. Ve @mrt-06 mesajında yazdığı gibi, yarışmaya bundan sonra @sokak sanati ve ya @kerem ikisinden birisi sunmaya devam edecek.Kendisine ne zaman istersen devralabilirsin sözü vermiştim, şimdi o böyle bir karar almışken aksi şekilde davrananamam. Yarışmayı başlatmayı Kasım'dan beri istiyordum, ancak bazı sebeplerden dolayı geçtiğimiz haftalarda başlatabilmiştim. Sunuculuktan kaçıyorsun gibi espriyle karışık bazı etiketler geliyordu, cevap vermek istemiyordum ama burada bir fedakarlık söz konusu, istekli olan iki tane başarılı sunucu var.Benim burada amacım yarışmanın geri dönmesiydi ve şu an yoğun ilgiye sahip zaten. @kerem ve @sokak sanati size kolay gelsin, yarışmacı arkadaşlara başarılar.

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Tartışma neyden çıktı, bilmiyorum. Ama zamanında Dua Lipa'ya ismi üzerinden, her türlü benzetmeler yapılırken ve hala daha yapılıyorken bugün ufacık şeylere tepki vermek, oldukça saçma. Ve @mrt-06 mesajında yazdığı gibi, yarışmaya bundan sonra @sokak sanati ve ya @kerem ikisinden birisi sunmaya devam edecek.Kendisine ne zaman istersen devralabilirsin sözü vermiştim, şimdi o böyle bir karar almışken aksi şekilde davrananamam. Yarışmayı başlatmayı Kasım'dan beri istiyordum, ancak bazı sebeplerden dolayı geçtiğimiz haftalarda başlatabilmiştim. Sunuculuktan kaçıyorsun gibi espriyle karışık bazı etiketler geliyordu, cevap vermek istemiyordum ama burada bir fedakarlık söz konusu, istekli olan iki tane başarılı sunucu var.Benim burada amacım yarışmanın geri dönmesiydi ve şu an yoğun ilgiye sahip zaten. @kerem ve @sokak sanati size kolay gelsin, yarışmacı arkadaşlara başarılar.
Biz bu formati düsünüp forum hayatina gecirmeseydik kimsenin bu yarismadan haberi bile olmazdi zaten. Ve sen asla bu yarismayi yari yolda birakmadin ben hep seninleydim. O yüzden söylenenleri kafana takma, biz tam gaz yola devam. :D

• Beğendim
Reactions: MayısKralı