TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 4.Hafta (Sonuçlar)

5. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    32

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@batuhankaralar geçmiş olsun elenmesi muhtemel iki kişiden biriydin bu gece maalesef. Keşke iddialı bir şarkı seçseydin.

Dediğinde tamamen haksızsın diyemem bazı kişilerin bu yarışmada her zaman daha fazla puan topladığı doğru. Eurovision'da da komşu komşuya oy veriyor ama sonuçta her sene farklı şampiyon çıkıyor. İyi olan bir şekilde kazanıyor. :)

Özellikle bu sezon @sokak sanati çok fazla jüri buluyor. Netice bu akşam New Rules'u seçsen elenen kişi olmazdın bence. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
@bazinga bu hafta resmen zirvelere doyamıyor. Yükselişte her yerde :A Enler listesinden sonra burası. Tebrikler. (kurşun döktür kendine :A)

@Ahmed Queenliğini konuşturmuşsun yine, tebrikler😊

@xBUGRAx bildiğin yerden gelmişsin, haliyle zirve senin olmuş tebrikler 🤗 Rihanna fanıymışsın ama ben o zamanlarını bilmiyorum. Benim için sen en çok Gülben ve İzel fanısın :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Lütfen bana bu konuda senin de suan saka yaptigini söyle. Bunu ciddiye alan kimse olmadi, herkes güldürdün atti gecti. Pes... :D

Şu ana kadar neden şaka yaptığını söylemedin de şimdi diyosun deminden beri sana tepki gösteriyorum ben ya :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
@bazinga bu hafta resmen zirvelere doyamıyor. Yükselişte her yerde :A Enler listesinden sonra burası. Tebrikler. (kurşun döktür kendine :A)

@Ahmed Queenliğini konuşturmuşsun yine, tebrikler😊

@xBUGRAx bildiğin yerden gelmişsin, haliyle zirve senin olmuş tebrikler 🤗 Rihanna fanıymışsın ama ben o zamanlarını bilmiyorum. Benim için sen en çok Gülben ve İzel fanısın :A
Teşekkürler, hak yerini bulmaya başladı. :Z :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Şunu biraz eğit Farukcum. Saçma sapan şarkılar dinliyor.:A
images

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@batuhankaralar geçmiş olsun elenmesi muhtemel iki kişiden biriydin bu gece maalesef. Keşke iddialı bir şarkı seçseydin.

Dediğinde tamamen haksızsın diyemem bazı kişilerin bu yarışmada her zaman daha fazla puan topladığı doğru. Eurovision'da da komşu komşuya oy veriyor ama sonuçta her sene farklı şampiyon çıkıyor. İyi olan bir şekilde kazanıyor. :)

Özellikle bu sezon @sokak sanati çok fazla jüri buluyor. Netice bu akşam New Rules'u seçsen elenen kişi olmazdın bence. :)

Daha objektif olsun diye herkesin oyuna başvuruyorum. Bence kişiye oy verildiği için elenmedi. Bu şarkıyla @xBUGRAx 'de yarışsa elenirdi.
Diamonds, Chandelier, Cheap thrills MS'de 1. Olmuş şarkılar. Hemde türkçe şarkılara karşı. O yüzden ilk 3 beni şaşırtmadı.:X

• Beğendim
Reactions: xBUGRAx and bazinga