TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 4.Hafta (Sonuçlar)

5. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    32

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
@Ahmed bak @sokak sanati şahit, şarkıları direkt dinleyip oyladım, attım. Çünkü son zamanlarda anlaşmalı oylar veriliyor falan deniyor. İsme baksam sana 1 vermezdim. Seçtiğin şarkı, beni reddeden kızın sevdiği bir şarkıydı o yüzden arada kaynadı...
Önümüzdeki hafta 10+ ver affedeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Ahmed bak @sokak sanati şahit, şarkıları direkt dinleyip oyladım, attım. Çünkü son zamanlarda anlaşmalı oylar veriliyor falan deniyor. İsme baksam sana 1 vermezdim. Seçtiğin şarkı, beni reddeden kızın sevdiği bir şarkıydı o yüzden arada kaynadı...

Bebeğim sana şaka yapıyoruz.:bhr: YasaK Elma izleyen biri olarak bu durumlara alışık olman lazım
Her şey reyting için.:bhr:

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Özellikle beni ipten alan @Felon @xdragxx @Yiğitt @denizz19 @Bully @vadikızı oyları oldu ayrıca teşekkür ederim...

Ben kötü verince bana vicdan yapanların bana 1 vermesini izledim, sizlere tesüfler...

@bazinga Yallah demediğini söylemiş ancak ilk sayfalarda demişti... Bir şey değişmiyor...

Programın yaratıcısı olarak sonuna kadar @sokak sanati sunacaktır. Yerli müziğe savaş açanlara fırsat vermeyeceğiz. MusicSurvivor'a katılmayız gerekirse.

Bacım dediğim, halam dediğim insanlar beni bugün çok şaşırttılar...

Herkese teşekkürler(!) maskelerin indiği bir bölüm oldu.. :)
Bomba atip kaos cikarayim dedim bu kadar etkili olacagini düsünmezdim. :A @MayısKralı @sokak sanati

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
İlk 3 'e girenleri tebrik ederim.
Sia ların yükselip ilk 3 e girmesine sevindiğim gibi Hello gibi bir şarkının altlarda kalmasına üzüldüm.

• Beğendim
Reactions: bazinga

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İyi yapmışsın @Ahmed yılanına boşver anacığım. :Z

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: alperuz and Ahmed

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Özellikle beni ipten alan @Felon @xdragxx @Yiğitt @denizz19 @Bully @vadikızı oyları oldu ayrıca teşekkür ederim...

Ben kötü verince bana vicdan yapanların bana 1 vermesini izledim, sizlere tesüfler...

@bazinga Yallah demediğini söylemiş ancak ilk sayfalarda demişti... Bir şey değişmiyor...

Programın yaratıcısı olarak sonuna kadar @sokak sanati sunacaktır. Yerli müziğe savaş açanlara fırsat vermeyeceğiz. MusicSurvivor'a katılmayız gerekirse.

Bacım dediğim, halam dediğim insanlar beni bugün çok şaşırttılar...

Herkese teşekkürler(!) maskelerin indiği bir bölüm oldu.. :)
Canım ben senin puanını görünce üzdün dedim ama vicdan yaptırmak amacıyla demedim asla. Üstelik kimin hangi şarkıyla katıldığı da konuda yazmıyordu yani asla isme göre oy vermedim. Dinlediğime göre oy verdim, umarım bana dememişsindir. :(

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Yabancı şarkı düşmanı da olabilirsin, sevmek zorunda değilsin ki. :D Ben de MS'de yerli & yabancı olunca yerliler hep bir tık üstte oluyor, son sıralarım genelde yabancılara kalıyor çok beğendiğim bir yabancı şarkı olmazsa. :D

Değilim işte olmam da bunun bana denmesi benim için üzücü ve kırıcı jüri üyesi oldum olalı ilk defa bişey istedim mesajımı 10 kişi beğendi onlarda benim düşündü bende bir daha jüri üyesi olmucam..

• Üzücü