TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 4.Hafta (Sonuçlar)

5. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    32

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese şimdiden teşekkürler. Bugün eleneceğimi bildiğim için sonuçlara karışmak istemedim, şimdi elenme sürecine giden yolda birkaç açıklama yapmak istiyorum.

Öncelikle bundan sonra forum içinde yapılacak hiçbir müzik yarışmasına katılmayı düşünmüyorum. Selda Bağcan, maNga, Cem Karaca, Imagine Dragons gibi pek çok güçlü isimle katılmama rağmen hep ilk haftalarda elendim. MusicSurvivor'da yaşadığım bu durumun Bu Şarkı Benim 2. haftada Michael Jackson ile alenen tekrarlanması sonrasında geçen hafta bilerek kendimi eleyecek bir şarkı seçmeye karar verdim. Bu hafta da daha kötü bir şarkı seçerek kendimi elemeyi başardım.

Bunun yaşanma sebebi puanlama konusundaki adaletsizlikler. İsmini vermek istemediğim bazı üyeler her yarışmada özelden anlaşarak birbirlerine yüksek puan veriyor. Durum böyle olunca diğer yarışmacılar hak ettikleri puanları alamıyor. Bu yarışma özelinde değil ama genel olarak yarışmalarda böyle bir durum var ve bunu fark ettiğimden beri rahatsızım. Michael Jackson ile eleme potasına girince de bu sorunun çözülmeyeceğine ikna oldum.

Bilmiyorum belki jüri üyeliğine devam ederim ama puanlama konusundaki adaletsizliklere çözüm bulunmadığı sürece bir daha asla yarışmacı olmak istemiyorum. Bu tür adaletsizliklerin olmaması için üyelerin birbirine avantaj sağlayamayacağı daha farklı bir puanlama modeli düşünülmeli.
Bu Şarkı Benim 1.sezon yarı finalistiydin hatırlıyorsun dimi :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060
Özellikle beni ipten alan @Felon @xdragxx @Yiğitt @denizz19 @Bully @vadikızı oyları oldu ayrıca teşekkür ederim...

Ben kötü verince bana vicdan yapanların bana 1 vermesini izledim, sizlere tesüfler...

@bazinga Yallah demediğini söylemiş ancak ilk sayfalarda demişti... Bir şey değişmiyor...

Programın yaratıcısı olarak sonuna kadar @sokak sanati sunacaktır. Yerli müziğe savaş açanlara fırsat vermeyeceğiz. MusicSurvivor'a katılmayız gerekirse.

Bacım dediğim, halam dediğim insanlar beni bugün çok şaşırttılar...

Herkese teşekkürler(!) maskelerin indiği bir bölüm oldu.. :)

Teşekküre gerek yok sevdiğime göre sıraladım ablam ayrıca senin aracılığına ile mesajımı yazarken yanlış anlamazsanız diye başladım ve dedim ki bu seferde türk şarkı olsun dedim bu dedim diye yabancı şarkı düşmanı ilan edilmek çok kırıcı ve üzücü asla yabancı şarkı düşmanı değilim olmadım da sadece ben arka arkaya görünce sıkıldım söyledim ve mesajımıda 10 kişi beğendi onlarada tşk ederim bundan sonra yokum bu yarışmada..

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: mrt-06

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese şimdiden teşekkürler. Bugün eleneceğimi bildiğim için sonuçlara karışmak istemedim, şimdi elenme sürecine giden yolda birkaç açıklama yapmak istiyorum.

Öncelikle bundan sonra forum içinde yapılacak hiçbir müzik yarışmasına katılmayı düşünmüyorum. Selda Bağcan, maNga, Cem Karaca, Imagine Dragons gibi pek çok güçlü isimle katılmama rağmen hep ilk haftalarda elendim. MusicSurvivor'da yaşadığım bu durumun Bu Şarkı Benim 2. haftada Michael Jackson ile alenen tekrarlanması sonrasında geçen hafta bilerek kendimi eleyecek bir şarkı seçmeye karar verdim. Bu hafta da daha kötü bir şarkı seçerek kendimi elemeyi başardım.

Bunun yaşanma sebebi puanlama konusundaki adaletsizlikler. İsmini vermek istemediğim bazı üyeler her yarışmada özelden anlaşarak birbirlerine yüksek puan veriyor. Durum böyle olunca diğer yarışmacılar hak ettikleri puanları alamıyor. Bu yarışma özelinde değil ama genel olarak yarışmalarda böyle bir durum var ve bunu fark ettiğimden beri rahatsızım. Michael Jackson ile eleme potasına girince de bu sorunun çözülmeyeceğine ikna oldum.

Bilmiyorum belki jüri üyeliğine devam ederim ama puanlama konusundaki adaletsizliklere çözüm bulunmadığı sürece bir daha asla yarışmacı olmak istemiyorum. Bu tür adaletsizliklerin olmaması için üyelerin birbirine avantaj sağlayamayacağı daha farklı bir puanlama modeli düşünülmeli.

Karşim geçen elendiginde ki açıklamayı kopyala yapıştır mi yaptın :A

Şaka bir yana. Jürisin bilgin olsun.:bhr:

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060

Micheal Jackson ile ilk 10'a girmistin aslinda, eleme potasinda falan degildin. Hemen küsmeni istemiyorum, sonuc olarak hepimiz burada egleniyoruz ve sen de buradaki bir renksin. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yuh.
Geçen hafta yazmıştım @Bully in benimle garezi var, en güzel şey koysam da güzel vermiyor. Tamam bir tane olur iki tane olur ama devamlı aynısı. Neyse...

@S.G.A.T. nolur ay qaa? Niyə hər həftə aşağı verirsən? :bağır:
Tesadüf canım. ss Benim hiç garezim olabilir mi sana :bhr:

Chandelier sevmiyorum. :(

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Ahmed and alperuz

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Kaos :eek: @MayısKralı 'ndan alıyor musun yarışmayı.:eek:

Ben tek kelime etmedim, Inna baktığın zaman bu isimlerle karşılaştıramayacağım bir isim. Ama en güzel şarkısı seçildiği için yüksek bir puan vermiştim. Zamanında Dua Lipa'ya edilen sözleri herkes unutmuş, ben bu akşam tek kelime etmediğim halde, yarışma elimden alınıyorsa diyecek bir şeyim yok.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Kimlerin anlaşarak planladığını da söyle bence. Her şey belli olsun.

• Beğendim
Reactions: alperuz

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Teşekküre gerek sevdiğime göre sıraladım ablam ayrıca senin aracılığına ile mesajımı yazarken yanlış anlamazsanız diye başladım ve dedim ki bu seferde türk şarkı olsun dedim bu dedim diye yabancı şarkı düşmanı ilan edilmek çok kırıcı ve üzücü asla yabancı şarkı düşmanı değilim olmadım da sadece ben arka arkaya görünce sıkıldım söyledim ve mesajımıda 10 kişi beğendi onlarada tşk ederim bundan sonra yokum bu yarışmada..
Yabancı şarkı düşmanı da olabilirsin, sevmek zorunda değilsin ki. :D Ben de MS'de yerli & yabancı olunca yerliler hep bir tık üstte oluyor, son sıralarım genelde yabancılara kalıyor çok beğendiğim bir yabancı şarkı olmazsa. :D

• Beğendim
Reactions: kerem