sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hangi üye 10 puan altında ki puanları beğenmeyerek aç gözlülük yapacak. Şok sonuçlar bu akşam.:A

Bu Şarkı Benim @sokak sanati farkıyla son kez sunuluyor. Tüm halkımız bugün Yasak Elma'nın Korona Özel bölümünden sonra buraya davetlidir :A @mrt-06 @Yiğitt @kerem @Maskeli Fedai @eskici @Silinmiş Üye @alperuz @Özgür @xemrexxx @denizz19 @xBUGRAx @bazinga @dreamy @Forumdash @MayısKralı @Harunnn60 @S.G.A.T.
Malesef Yasak Elma yok bu hafta, çekmemişler evde kal bölümü :(

• Üzücü
Reactions: sokak sanati

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Alıştılar benim mükemmel sunumuma. Senin soğuk rüzgarlar esen sunumun out oldu:A @dreamy
Bunu @dreamy söylüyorsa fazla ciddiye almamak gerek. :A

Hangi üye 10 puan altında ki puanları beğenmeyerek aç gözlülük yapacak. Şok sonuçlar bu akşam.:A

Bu Şarkı Benim @sokak sanati farkıyla son kez sunuluyor. Tüm halkımız bugün Yasak Elma'nın Korona Özel bölümünden sonra buraya davetlidir :A @mrt-06 @Yiğitt @kerem @Maskeli Fedai @eskici @Silinmiş Üye @alperuz @Özgür @xemrexxx @denizz19 @xBUGRAx @bazinga @dreamy @Forumdash @MayısKralı @Harunnn60 @S.G.A.T.
Hevesin oldugu icin 6. haftayi da sunabilirdin ama yine de sen bilirsin. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Bu akşam inşallah buradayım. :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yasak elma antilerini çıldırtalım.:A
Her zaman :Z :A
yasak-elma-70-2.jpg