kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Hangi şarkıydı o? Yalnız 80'lerden seçilebilecek onlarca yüzlerce şarkıdan doğru seçimler yapamamışsa Aserat'ın suçu daha ağır basıyor gibi görünüyor gerçekten :A
Yagmur Sesleri'ydi sanirim. :A Daha iyi sarkilar vardi da 80'ler konsepti pek benlik degildi zaten Mayis seceneklerin arasina koymustu yoksa izin vermezdim. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Diger türlü kesin elenirdi ama. :A Yeni Türkü'nün o sarkisindan haberim bile yoktu. :A
Bu Şarkı Benim'de her hafta en üst düzey şarkılar yarışıyor, MS'de durum öyle değil. :A Çıldıracağın bir durum yok o yüzden :A
MS'de 3. olmuş yani burada da en kötü ilk 10'da olabilirdim. :A

Hangi şarkıydı o? Yalnız 80'lerden seçilebilecek onlarca yüzlerce şarkıdan doğru seçimler yapamamışsa Aserat'ın suçu daha ağır basıyor gibi görünüyor gerçekten :A
Yağmurun Elleri :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yagmur Sesleri'ydi sanirim. :A Daha iyi sarkilar vardi da 80'ler konsepti pek benlik degildi zaten Mayis seceneklerin arasina koymustu yoksa izin vermezdim. :A
MS'de 3. olmuş yani burada da en kötü ilk 10'da olabilirdim. :A

Yağmurun Elleri :A
Yeni Türkü'nün birçok şarkısını bilirim aslında ama ben de duymadım bu şarkıyı :A Yani o kadar seçenek dururken bu ikisi arasında kalmak da ne bileyim :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Yeni Türkü'nün birçok şarkısını bilirim aslında ama ben de duymadım bu şarkıyı :A Yani o kadar seçenek dururken bu ikisi arasında kalmak da ne bileyim :A
Ben bile müzik cahili olmama rağmen biliyorum yok artık. :eek:

Neyse kütüklük yapıp sinir bozma zaten geçen haftaki rezalet puanın hala aklımda. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Aserat

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben bile müzik cahili olmama rağmen biliyorum yok artık. :eek:

Neyse kütüklük yapıp sinir bozma zaten geçen haftaki rezalet puanın hala aklımda. :A
Şimdi bakınca hatırlar gibi oldum ama Yeni Türkü'nün de bundan iyi 10 şarkısını sayabilirim :A Geçen hafta Tarkan ile gelmiştin galiba. Orada da aynı durum var. Bak @dreamy Kuzu Kuzu ile topladı puanları, sen gittin son albümlerindeki şarkısıyla gelip kaldın diplerde :A

• Üzücü
  • Harika
Reactions: dreamy and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Şimdi bakınca hatırlar gibi oldum ama Yeni Türkü'nün de bundan iyi 10 şarkısını sayabilirim :A Geçen hafta Tarkan ile gelmiştin galiba. Orada da aynı durum var. Bak @dreamy Kuzu Kuzu ile topladı puanları, sen gittin son albümlerindeki şarkısıyla gelip kaldın diplerde :A
Kuzu Kuzu benden önce kesin kapılır diye almadım yoksa aklımdaydı. :A Neyse sus artık. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Bu hafta hangi şarkı senin :A Geçen hafta yazıyordu ne güzel kimin hangi şarkıyı seçtiği, o kalkmasa iyiydi :A
Jennifer Lopez. Umarım seviyorsundur çünkü görsel açıdan sana BAYAĞI hitap eden biri. :A

images

• Harika

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Bully

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Bu haftaki şarkımı nasıl buldun, 4.7 milyarlık izlenmeyle Youtube’da en çok dinlenen 2. şarkı olan SHAPE OF YOU. :Z

• Beğendim