TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 17. Hafta (Türküler)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: dreamy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Insanlari birbirine düsüren ve gruplasmaya yol acacak sekilde kiskirtanlar adam degildir. :A

maxresdefault.jpg

• Olmamış
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bu Şarkı Benim 2. Sezon 17. Hafta oylaması başlamıştır. Oylarınızı göndermeyi unutmayın. Bütün yarışmacılarımıza bol şans dileyerek oylamayı başlatıyorum. Unutmayın; en iyi ve en kötü Türküleri arıyouz. :D

Son Oy Kullanma Tarihi: 29 Mayıs Cuma 20:00
  1. Musa Eroğlu - Mihriban
  2. Neşet Ertaş - Neredesin Sen
  3. Barış Manço - Gesi Bağları
  4. Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına
  5. Kazım Koyuncu & Şevval Sam - Koyverdun Gittun Beni
@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Kazım Koyuncuu'nun kendi yöresel saoundlarını ve dilini kullanması demek türkücü olmadiği anlamına gelmez bence:X İbrahim Tatlıses de şiveli söyluyor bazı şarılarini ama adama "türkücü" deniyor :A
Ayrıca araştırdım sonuçlar konusunda belgelerle yayınlayacağım abicim, rakiplerim bana iyi puan vermezse. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash and kerem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Dediğim gibi Bariş Manço yorumu hariç hepsi benim için türküdür. Barişin yorumu anadolu rocktır:A
Google'da da pop yaziyor, Koyverdun Gittun Beni de bazilarina göre slowmus, isin icinden cikamayacagimiz icin izin verdim iki sarkiya da. Yoksa ikisinin tam Türkü olmadigini bende biliyorum. :A @dreamy @bazinga

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Ben oylarımı verdim başarılar diliyorum yarışmacılara zorlandım verirken valla hepiniz çok güzel türkülerle gelmişsiniz :D

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Google'da da pop yaziyor, Koyverdun Gittun Beni de bazilarina göre slowmus, isin icinden cikamayacagimiz icin izin verdim iki sarkiya da. Yoksa ikisinin tam Türkü olmadigini bende biliyorum. :A @dreamy @bazinga
O şarkıya slow diyenlerin bir kültürlenip gelmelerini tavsiye ederim. :A İşte Gidiyorum olsa anlarım da Koyverdun Gittun Beni net türkü. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İkisi de net şekilde türkü. Türkü zaten pop, rock gibi bir müzik türünden ziyade eserin çeşidiyle ilgili bir şey.

Hatta ben ilk başta Haluk Levent seçmeyi düşünmüştüm. Bu da türkü mesela rock türünde icra edilmesine rağmen. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and dreamy