TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 16. Hafta Sonuçları

17. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@Yiğitt'in Oyları:

6 PUAN - SEZEN AKSU (Benim için efsanelerden biridir, ''''Hiç görmedi böyle keder...'')
5 PUAN - YALIN (Yalın'ın en sevdiğim şarkısı sanırım, çok güzel.)
4 PUAN - CANDAN ERÇETİN (Şaşırtıcı ama bir o kadar da güzel tercih olmuş, huzur veren şarkılardan biri)
3 PUAN - ERKİN KORAY (Daha yükseğe koymayı da isterdim...)
2 PUAN - SERTAB ERENER (2 puanlık değil ama diğer şarkıları daha çok sevdiğimden geri kaldı, güzel tercih)
1 PUAN - ŞEBNEM FERAH (Pek sevemiyorum bu şarkısını, son sıraya maalesef direkt koydum.)
Hoşgeldin canım. :bhr: :bhr: @Yiğitt

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
@Yiğitt'in Oyları:

6 PUAN - SEZEN AKSU (Benim için efsanelerden biridir, ''''Hiç görmedi böyle keder...'')
4 PUAN - CANDAN ERÇETİN (Şaşırtıcı ama bir o kadar da güzel tercih olmuş, huzur veren şarkılardan biri)
2 PUAN - SERTAB ERENER (2 puanlık değil ama diğer şarkıları daha çok sevdiğimden geri kaldı, güzel tercih)
1 PUAN - ŞEBNEM FERAH (Pek sevemiyorum bu şarkısını, son sıraya maalesef direkt koydum.)
@Yiğitt ayağının tozuyla 2 puan...

• Üzücü

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@The_Erinch'in Oyları:

Yalın - Ki Sen 1
Sertab Erener - Söz Bitti 2
Erkin Koray - Çöpçüler 3
Sezen Aksu - İstanbul İstanbul Olalı 4
Şebnem Ferah - Hoşçakal 5
Candan Erçetin - Gamsız Hayat 6

Herkese Başarılar Dilerim.
Çok teşekkürler @The_Erinch şarkının hakkını verenler olmasına sevindim. :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
@dreamy'nin Oyları:

5 Candan Erçetin - Gamsız Hayat (Ah şu şarkının anlattıkları beni bitiriyor. :( )
4 Yalın - Ki Sen
3 Erkin Koray - Çöpçüler
2 Sezen Aksu - İstanbul İstanbul Olalı
1 Sertab Erener - Söz Bitti (sorry cnm. Pek sevmiyorum Sertab’ın bu parçasını. :A)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Çiğdem'in Oyları:

6 Sertab Erener - Söz Bitti - Başka Söze gerek yok :bhr:
5 Erkin Koray - Çöpçüler Tek gerçek şarkı yarışması PopStar canlandı gözümde :( Abidin,Bayhan ,Firdevs :(
4 Forumdash(Çiğdem) | Sezen Aksu - İstanbul İstanbul Olalı - Kendi yarışıpta böyle oylama yapan olmaz sanırım kendisine :F Tam puan 3 haftadır veremedim ki bu hafta ilk ikide koyamadım :A
3 Şebnem Ferah - Hoşçakal Bu şarkısını hazetmiyorum fazla şebonun yaa :( Ama şu aşamada 3 puan ortalama yinede bence :A
2 Yalın - Ki Sen Her Şey Sensin tercih etseydin keşke :( Biz seçecektik bunak abicim iki şarkıcı olmasın diye kuruntu etti :A
1 Candan Erçetin - Gamsız Hayat - Melek şarkısı seçildimi ben forumda olmadım zaman bilmiyorum ama onu tercih beklerdim :A
Yine berbat puan @Çiğdem :( Melek şarkısı aday adayı değildi. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Yiğitt'in Oyları:

Allah kederlerden saklasın seni yiğidooommm :love1: @Yiğitt

• Harika

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@dreamy'nin Oyları:

5 Candan Erçetin - Gamsız Hayat (Ah şu şarkının anlattıkları beni bitiriyor. :( )
4 Yalın - Ki Sen
3 Erkin Koray - Çöpçüler
1 Sertab Erener - Söz Bitti (sorry cnm. Pek sevmiyorum Sertab’ın bu parçasını. :A)
Teşekkür ederim canım... @dreamy

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
@dreamy'nin Oyları:

4 Yalın - Ki Sen
3 Erkin Koray - Çöpçüler
Geçen ceza aldığım mesajı buraya bırakıyorum. :A @dreamy

• Güldürdün
Reactions: dreamy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Yiğitt'in Oyları:

Teşekkürler @Yiğitt senin de sevmene sevindim. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Çiğdem'in Oyları:

6 Sertab Erener - Söz Bitti - Başka Söze gerek yok :bhr:
5 Erkin Koray - Çöpçüler Tek gerçek şarkı yarışması PopStar canlandı gözümde :( Abidin,Bayhan ,Firdevs :(
4 Forumdash(Çiğdem) | Sezen Aksu - İstanbul İstanbul Olalı - Kendi yarışıpta böyle oylama yapan olmaz sanırım kendisine :F Tam puan 3 haftadır veremedim ki bu hafta ilk ikide koyamadım :A
3 Şebnem Ferah - Hoşçakal Bu şarkısını hazetmiyorum fazla şebonun yaa :( Ama şu aşamada 3 puan ortalama yinede bence :A
2 Yalın - Ki Sen Her Şey Sensin tercih etseydin keşke :( Biz seçecektik bunak abicim iki şarkıcı olmasın diye kuruntu etti :A
1 Candan Erçetin - Gamsız Hayat - Melek şarkısı seçildimi ben forumda olmadım zaman bilmiyorum ama onu tercih beklerdim :A
Şaka maka harbiden hiç tam puan kapamadık:F:F @Çiğdem Neyse adelet terazin şaşmasın :bhr: