TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 16. Hafta Sonuçları

17. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
nK7uWL.jpg

Bu Şarkı Benim 16. haftanın eleme gecesine hoşgeldiniz. 'MusicSurvivor Final Şarkıları' konsepti dahilinde bu hafta hangi yarışmacımızın bize veda edeceğini öğreneceğiz.

Final Puanı Alan Yarışmacılar:
bazinga (18)
Ahmed (15)
xBUGRAx (15)
Forumdash (10)
dreamy (7)
mrt-06 (6)

hmy9L2.png

- 16. Hafta Genel Puan Durumu -

1. 121 | Ahmed | Sertab Erener - Söz Bitti
  2. 118 | mrt-06 | Erkin Koray - Çöpçüler
  3. 118 | bazinga | Candan Erçetin - Gamsız Hayat
  4. 117 | xBUGRAx | Yalın - Ki Sen
  5. 114 | dreamy | Şebnem Ferah - Hoşçakal
  6. 108 | Forumdash | Sezen Aksu - İstanbul

Final Puanları Dağılımı:
Ahmed (+3)
mrt-06 (+2)
bazinga (+2)
xBUGRAx (+1)

Elenen:
Forumdash​

Son düzenleme:

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Yavaş yavaş yarışmamızın sonuna geliyoruz. Sadece 6 yarışmacımız kaldı ve bu gece elenecek olan yarışmacımızın ardından 17. haftadan itibaren kalan 5 yarışmacıyla beraber yolumuza devam edeceğiz. Yani gelecek haftadan sonra resmen finaller başlıyor olacak. Aslında yarı ve çeyrek finallerde 2'li elemeler yapıp rekabetin dozunu arttırmak istiyordum ama bu uzun maratonda finale 1 adım kalmışken 2 kişinin emeğini birden heba etmek istemediğim için finale kadar sadece tek tek elenerek yola devam edeceğimizi bildirmek istedim. Bütün yarışmacılarımıza başarılar, her zaman söylediğimiz gibi hakeden kazansın. :bhr:

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yavaş yavaş yarışmamızın sonuna geliyoruz. Sadece 6 yarışmacımız kaldı ve bu gece elenecek olan yarışmacımızın ardından 17. haftadan itibaren kalan 5 yarışmacıyla beraber yolumuza devam edeceğiz. Yani gelecek haftadan sonra resmen finaller başlıyor olacak. Aslında yarı ve çeyrek finallerde 2'li elemeler yapıp rekabetin dozunu arttırmak istiyordum ama bu uzun maratonda finale 1 adım kalmışken 2 kişinin emeğini birden heba etmek istemediğim için finale kadar sadece tek tek elenerek yola devam edeceğimizi bildirmek istedim. Bütün yarışmacılarımıza başarılar, her zaman söylediğimiz gibi hakeden kazansın. :bhr:

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk
Kolay gelsin şimdiden :bhr: bu gün misafir gelseydi hiç bakamayacaktım ama planlar değişti. Olurum sonuçlarda ve Hit Olmayan Şarkılar dedim. Çok merak ediyorum hangi şarkıları dinleyeceğimizi :Z

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Kolay gelsin şimdiden :bhr: bu gün misafir gelseydi hiç bakamayacaktım ama planlar değişti. Olurum sonuçlarda ve Hit Olmayan Şarkılar dedim. Çok merak ediyorum hangi şarkıları dinleyeceğimizi :Z
Bu hafta anketteki tüm secenekler tam senlik gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Aslında evet ama misal roman çok önceden isterdim. Az yarışmacı olununca en bilindikleri dinleyeceğiz. Çok kişi olunca çeşitlilik daha iyi olabilirdi :A
O kadar genis bir konsept degil ama ya, kac tane sarki biliyoruz ki hepimiz. :A Gelecek sezon yapilir zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi