TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Çeyrek Final Sonuçları

19. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Bu yeni haber en çok @Forumdash ve @Çiğdem 'in ailesine yaradı çünkü finalde garanti olarak sizin aileden biri olacak. Yada ikisi de finale çıkacak. Çok garip bir hafta olacak.:A @mrt-06 (Diğer üyeyi etiketlemiyorum:A )
N’aptım sana be. :A Konsept konusunda haklılığımı gördün tabii ondan mı bu tavır. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Nicki ‘s’ ile başlayan arkadaş niye bana trip atıyor haberin var mı :A

Atacan’ın son hamlesinden sonra ikinci cümlen hoş geldi gözüme :A
Don't worry , s ile başlayan arkadaşın sağı solu belli değil. Akışına bırak cnm. :A
Daha geçen gün senin yüzünden bana da trip atıyordu. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Çok riskli bir hafta olacak. Şimdi araştırmalara başlayacağım. :A Yalnız 3. olursam da elenmeme ihtimalim var. :A
Evet, mesela gelecek hafta @mrt-06 4. olursa sen 3. olursan elenmiyorsun cünkü ilk eleme @xBUGRAx ve @Ahmed arasinda gerceklesecek yani gelecek hafta bu ikiliden biri kesin olarak eleniyor. :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çok anlamadım olanları ama önümüze ne gelirse oylarız :A
Keşke düello yapılsaydı. Bu şekilde tur atlayanlara haksızlık gibi sanki. Çok anlamadım gerçi :A
@kerem bu yarışma başladığından beri aksilikler ve farklı olaylar eksik olmuyor :A ilk günden bu yana baya maceralar oldu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Evet, mesela gelecek hafta @mrt-06 4. olursa sen 3. olursan elenmiyorsun cünkü ilk eleme @xBUGRAx ve @Ahmed arasinda gerceklesecek yani gelecek hafta bu ikiliden biri kesin olarak eleniyor. :A

Aslında olay şöyle oluyor. 2 aşamada olacak. İlk önce Ahmet ile Buğra'dan biri elenecek sonra ise kalan 3 kişiden biri elenecek. Çok basit aslında.:A

• Harika
Reactions: kerem

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Aslında olay şöyle oluyor. 2 aşamada olacak. İlk önce Ahmet ile Buğra'dan biri elenecek sonra ise kalan 3 kişiden biri elenecek. Çok basit aslında.:A
Aynen biraz karışık aslında ama diğer iki kişiye asla haksızlık olamıyor. Çünkü biz ikimizin arasında yarış olacak aslında. Onların 2sinin finala kalması bizim ikimizin 3 ve 4. olması ile mümkün sadece. :A

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen biraz karışık aslında ama diğer iki kişiye asla haksızlık olamıyor. Çünkü biz ikimizin arasında yarış olacak aslında. Onların 2sinin finala kalması bizim ikimizin 3 ve 4. olması ile mümkün sadece. :A

Bu kıt Türkçen ile sen bile anladıysan güzel anlatmışım demektir:A Zaten diğer ikisine haksızlık olmasın diye uğraştım. Onlar yöne 3 kişiymis gibi elemeye katılacaklar çünkü siz 1 kişisiniz toplamda. İki yarım 1 adam ediyorsunuz. Ne ezici bi durum:A

• İlginç
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Bu kıt Türkçen ile sen bile anladıysan güzel anlatmışım demektir:A Zaten diğer ikisine haksızlık olmasın diye uğraştım. Onlar yöne 3 kişiymis gibi elemeye katılacaklar çünkü siz 1 kişisiniz toplamda. İki yarım 1 adam ediyorsunuz. Ne ezici bi durum:A
Burada bile egonu tatmin etmek için yer aramışsın. :A Pes. :A

• İlginç
Reactions: sokak sanati

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Çok anlamadım olanları ama önümüze ne gelirse oylarız :A
Keşke düello yapılsaydı. Bu şekilde tur atlayanlara haksızlık gibi sanki. Çok anlamadım gerçi :A
@kerem bu yarışma başladığından beri aksilikler ve farklı olaylar eksik olmuyor :A ilk günden bu yana baya maceralar oldu :A
Ay sorma ya, basim agridi. Hastayim zaten birde olanlari kaldiramayip hepten gidecegim diye korkuyorum. Su anlik tek hedefim sag saglim yarismayi bitirmek olacak. :A

Bu hafta düello yapamazdik cünkü puanlar esit. Daha adil olmasi adina düelloyu gelecek haftaki esitsizlik bozacak. :A Gecen hafta 1 puanlik fark olmasa @dreamy ve @bazinga icin de bu hafta ayni sey uygulanacakti yani. Böyle daha adil oluyor. Yoksa bu haftaki düelloyu nasil yapacaktik ki? :D

• Beğendim
Reactions: Dosi