TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Çeyrek Final Sonuçları

19. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Arkadaşlar beraberlik durumu var. Bu yüzden benim sunduğum öneri şuydu.

Yarı finalde ikili eleme yapacağız. Yalnız bu ikili eleme şu şekilde olacak. Elenecek kişilerden biri mutlaka @xBUGRAx yada @Ahmed olacak. Yani Ahmet ile Buğra'dan biri mutlaka elenecek. Tablo şeklinde açıklayayım.

1. Ahmet
2. Buğra
3. Atacan
4. Dreamy olduğunda Buğra ve Dreamy elenecek.

1. Dreamy
2. Atacan
3. Ahmet
4. Buğra olduğunda hem Buğra hem Dreamy elenecek.

Anlaşılmayan bi şey var mı?

@xBUGRAx @Ahmed @dreamy @Bully @mrt-06 @Çiğdem @kerem @alperuz @bazinga şimdilik konuyla alakası olanlar etiketlensin.:A
Anladım.Çapraz eşleşme :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Anket istemem zaten. Subjective puanlar gelicek çünkü.

Anket değil. Oylama yani gizli. Özelden. İkinizde şarkı seçeceksiniz oylama yapacağız. Ama uğraşırır. Yarı finale çıkmış olursunuz böyle ikinizde:A

Objektif olabiliriz. Özelden kimseye söylemeden şarkı da seçebilirsiniz. Öneri çok.önemli olan adalet çünkü ikinizide çok seviyorum. Sizin düşünceniz önemli:X @xBUGRAx

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Anket değil. Oylama yani gizli. Özelden. İkinizde şarkı seçeceksiniz oylama yapacağız. Ama uğraşırır. Yarı finale çıkmış olursunuz böyle ikinizde:A

Objektif olabiliriz. Özelden kimseye söylemeden şarkı da seçebilirsiniz. Öneri çok.önemli olan adalet çünkü ikinizide çok seviyorum. Sizin düşünceniz önemli:X @xBUGRAx
Sadece yarı finalda 2. falan olup elenmek riski kötü. Ama bence kabul edelim? @xBUGRAx