TVen Bu Şarkı Benim 1.Hafta (2.Sezon)

Bu senin için tüm şarkılardan en iyi şarkı mı?
Bu hafta gelebilecek en iyi şarkıyla geleceksiniz. Sonraki haftalarda 2017 şarkıları ile gelin denince MFÖ ile gelemiyeceksin.
@vadikızı @mrt-06 size en iyi şarkılarlamı geldiniz? Atacan dinlemedim seninkini daha ama.
@serhatt seninkini dinlemedim henüz ama sende iyice düşün. En iyi şarkılar yarışacak.
@ozmoturk ve @dreamy seçtiğiniz sanatçıların en iyi şarkılarınımı seçtiniz?

@DarkLegenD senin ilk haftada elendiğin sanatçı değilmi? Nerde Ferdi Tayfur 😱
@gözlemci kafaları karıştırmışsın baya
@batuhankaralar madem kaldın katıl yarışmaya

Shakira şimdilik favorim. Diğerlerini recapta dinlerim

@dreamy @ozmoturk @serhatt @mrt-06 @batuhankaralar @DarkLegenD @mrt-06

Konuyu biliyorum ve MFÖ'ye güveniyorum.

@Dosi yeterince iyi olduğunu düşünüyorum, alternatiflerim vardı ama olmadı değiştiririm

ya ben 2017 şarkılarını bilmiyorum eskilerden dinliyorum genelde 2017 şarkıları olma zorunluluğu olmasın ya lütfen @gözlemci @Dosi

@Dosi yeterince iyi olduğunu düşünüyorum, alternatiflerim vardı ama olmadı değiştiririm
Ya o etiketlediklerimin çoğu benden kapar puanda ama isim vermek istemiyorum dönmeyeceğim şarkılar var
Diğer haftalar rayına oturur yarışma.
@gözlemci bence acele etti. Biraz süreyi uzatmalıydı. Çok oldu bittiye gelmiş gibi

ya ben 2017 şarkılarını bilmiyorum eskilerden dinliyorum genelde 2017 şarkıları olma zorunluluğu olmasın ya lütfen @gözlemci @Dosi
a yok o sadece örnekti. Öyle bir konsept gelmez bence. Hem gelirsede top10 listemizde yeni şarkılar mevcut. Sen eskilerden en güzel şarkı ile gel
Ama kendi şarkına güveniyorsan değişme.
Mesela illerdeki haftalarda en iyi grup, en iyi düet, pop, arabesk tarzı konseptler gelebilir

attığım şarkıyı bi kere dinle sen beğenmezsen değiştiricem
farklı bişeyler olsun istedim

Ferdi Tayfur olsa kaç yazar, o da 5. hafta mı ne elenmişti.

En sevdiğim şarkılarla geleceğim.

teşekkür ederim. ne yapsam bilemedim
Erkin Koray
Sezen Aksu
Tarkan
Ahmet Kaya
ve daha bir sürü sevilen sanatçılar var. Seç güzel bir şarkı
Ferdi Tayfur olsa kaç yazar, o da 5. hafta mı ne elenmişti.
ilk haftadan elenmezsin ama

@gözlemci vakit sıkıntım olmasaydı ilkkez müzik yarışmasında yarışabiliridm. Saç baş yolduruyor bazıları

En sevdiğim şarkılarla geleceğim.
Yani şuan en sevdiğin şarkı?
Bize oynamalısın
ama daha dinlemedim tabi. Güzeldir kesin. Senle müzik zevkimiz pek uzak değil birbirinden

Bu şarkıyla elenirsem, forumda, müzik adına konuşmayı,yorum yapmayı bırakırım.

yok ya ben kararlıyım elenirsem de elenirim artık ne diyelim hayırlısı