BTS’ten Büyük Başarı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
images

K-pop endüstrisinin yükselişte olduğu şu dönemde sevilen grup BTS, başarılarına başarı katmaya devam ediyor.

Grup, bilindiği üzere Dynamite adlı şarkılarının müjdesini uzun süre önce vermişti. 21 Ağustos’ta yayınlanan klip ilk gününde 98 milyon tıklanarak ulaşılması zor bir rekora imza attı. Bu rekor daha önce BLACKPINK’in son teklisi How You Like That’e aitti. (86.3 milyon)

Şarkının başarısı sadece Youtube ile de sınırlı değil. Dynamite, Spotify’da ilk gününde 7.77 milyon dinlenerek Taylor Swift’in son albümünde yer alan cardigan’ı zirveden indirdi...

Klip:

• Beğendim
Reactions: Angelica

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Bu izlenmeleri görünce insan gerçekten hayret ediyor, klip şu an 120 milyonu devirmiş durumda. Bakalım BLACKPINK, Selena Gomez ile seslendirdikleri şarkıyla yeni bir rekor kırabilecekler mi? :)

Not düşelim klip ayrıca ilk yarım saatte 12 milyon izlenerek yine bir rekora imza atmış.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
şarkı güzelmiş gençlerde pek güzelmiş makyaj yapılmış sanırım dahada güzel olmuşlar :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bunları nasıl izliyorlar cidden anlamıyorum. Bunları izleyen çok genç var.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
images

K-pop endüstrisinin yükselişte olduğu şu dönemde sevilen grup BTS, başarılarına başarı katmaya devam ediyor.

Grup, bilindiği üzere Dynamite adlı şarkılarının müjdesini uzun süre önce vermişti. 21 Ağustos’ta yayınlanan klip ilk gününde 98 milyon tıklanarak ulaşılması zor bir rekora imza attı. Bu rekor daha önce BLACKPINK’in son teklisi How You Like That’e aitti. (86.3 milyon)

Şarkının başarısı sadece Youtube ile de sınırlı değil. Dynamite, Spotify’da ilk gününde 7.77 milyon dinlenerek Taylor Swift’in son albümünde yer alan cardigan’ı zirveden indirdi...

Klip:

Öfff bizim lisede sınıftaki boş insanlar bunların şarkılarını açıp aptal aptal dans ediyorlardı bari kore dansı yapsalar saygı duyucam ama salak salak hareketler bide tahtaya çıkıp yani utanç verici onların yerine utanıyordum görünce :A :A :eek:

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Öfff bizim lisede sınıftaki boş insanlar bunların şarkılarını açıp aptal aptal dans ediyorlardı bari kore dansı yapsalar saygı duyucam ama salak salak hareketler bide tahtaya çıkıp yani utanç verici onların yerine utanıyordum görünce :A :A :eek:
Ben de böyle tipleri görünce aynen öyle oluyorum. Ona ingilizce cringe mi diyorlardı ne :A

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Bir PSY değiller. :A

Tek kalıp gibi tüm şarkıları, klipleri ve söyleyenleri de tuhaf. K-Pop çılgınlığını anlayamayacağım. :)
K-Pop, takıntılı fanlar tarafından abartıldığı için insan ister istemez bir önyargıyla yaklaşıyor. Ama içlerinde gerçekten kaliteli şarkılar yapanlar da var, BLACKPINK gibi mesela. Dinledin mi hiç? :)

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
K-Pop, takıntılı fanlar tarafından abartıldığı için insan ister istemez bir önyargıyla yaklaşıyor. Ama içlerinde gerçekten kaliteli şarkılar yapanlar da var, BLACKPINK gibi mesela. Dinledin mi hiç? :)
Ben onların K-Pop grubu olduğunu sonradan öğrendim. :D Kill This Love, Sour Candy, How You Like That şarkılarını seviyorum. Diğerlerini dinlemedim sanırım hiç. :D

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Ben onların K-Pop grubu olduğunu sonradan öğrendim. :D Kill This Love, Sour Candy, How You Like That şarkılarını seviyorum. Diğerlerini dinlemedim sanırım hiç. :D
Görünüşlerinden filan da mı anlamadın? Kliplerini izlemedin o zaman. :A