'Brooklyn Nine-Nine' Final Yapıyor | NBC

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
images

Sevilen dizi "Brooklyn Nine-Nine'dan sevenlerine üzücü haber geldi!

2013 yılında Fox ekranlarında yayına giren ve 6. sezonuyla birlikte NBC ekranlarında yayınlanmaya devam eden sevilen sitcom dizisi "Brooklyn Nine-Nine"nın 8. sezonuyla birlikte final yapacağı açıklandı.

2 kez Golden Globe kazanan dizinin 8. ve final sezonu 2021 yılında NBC ekranlarında olacak.​

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1.sezondayım, çok tatlı oyuncular.. Senaryo o kadar da komik değil bence ama oyuncuların enerjisi harika.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
fanlar çok üzülmüş, nbc superstore 'u da final yaptırıyor. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Benim için dün gecenin en üzücü haberiydi. :( Kimsenin diziyi pek bilmediği zamanlarda @bazinga nın yorumlarını görüp başlamıştım.

Sonra bir ara tüm yabancı dizilerde olduğu gibi yarım bırakmıştım. :A Ama bir dönem tekrardan izlemeye başlamıştım. O gün bugündür benim için en güzel dizilerden biri oldu B99. Her karakterini çok sevdiğim, Andy Samberg’e hayran kaldığım bir iş oldu. Diziye özlemimim artmışken 8. sezonda bitiyor oluşu çok üzücü. :(

• Harika
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu ikinci finalleri oldu. Doğru zamanda bitiyor son dönemde yeniden iyi gidiyordu ama çok da uzamaması yerinde karar gibi gözüküyor... Öte yandan salt komedi dizilerinin giderek azaldığı bir ortamda son örneklerden kalmıştı. :(

Diziye ilk başladığımda Türkiye'de 5-10 kişi izliyordu. :A Daha ilk bölümlerinden başlamıştım, şu an ise Türkiye'nin en popüler yabancı dizilerinden biri haline geldi. En favorilerimden olmasa da güzel diziydi, önümüzde 1 sezon daha olması sevindirici...