Klasik Breaking Bad 5. Sezon (Final Sezonu) Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şimdiden adını efsane diziler arasına yazdırmayı başaran Breaking Bad'in son 8 bölümü bugün çıkan bölümle birlikte başladı. Bu 8 bölüm boyunca bölümler hakkındaki yorumları bu konu altından yapabiliriz...

byjr3CJIcmKzPAB0epRobb6d.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu bir Rezervedir:)

Şu an indiriyorum.Yorum akşama:)

Dizi bana göre durgun başladi. Dizi yine geçen sezonun ilk yarısı gibi gelecekten başlattılar.
Geçen sene 5.sezon ilk yarısındaki bittiği yeride beğenmemiştim.Eee be adam sen W.W gördün diye hemen Walter'ı zan altında bırakacaktinda neden (flasbackte hatırladiği zaman) bu adam kimyacı diyip Walter "beni yakaladın" dediğinde gülüşüp es geçtiniz??

Jesse'nin rolu geçensenede pek yoktu bu senede olmayacak heralde.Ama Walter'ın ölümü Jesse'den olsun :X Çocugu iyice "mal" etti. Mike konusunda attiği yalanı s05 b08.bölümde de inanmamişti.

Bu arada kimsenin dikkatini çekmemiş (yada kimse neden bahsetmedi???) Walter'in ölümü 52.yaş gününde olup GUS'a hazırladiği zehirle olacaktir.(bence) böyle olursada bana göre çok basit bi sanaryo hazırlamiş olurlar ve GUS'in işini hallettiği zaman bitseydi dedirtirler:bağır:

Son düzenleme:

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
5x9'u izledim şuan, ve forumda ilk izleyen benim büyük ihtimal :D

Çok iyi bir başlangıç oldu, Walter reyizi, Jesse reyizi özlemişiz :D Bölüm iyiydi Hank işi çözdü ama Walter reyiz sonunda iyi tehdit etti, Hank korktu biraz :D Jesse'ye gıcık oldum paraları atıyo oraya buraya, git harca :D

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Ben günleri takip etmeyi unuttum.Ramazandan sonra gün takibi bitti bende.Daha yeni haberim oldu.Hemen izleyelim.:D

SAY MY NAME!!! çok pis gaza geldim bu arada.10 dk 10 dk izliycem ki hemen bitmesin.Part part izleyelim.:D

- - - Ekleme - - -

Aynen dizi-mag hayat kurtarır @cevaa :D

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Sonunda izledim.

Biraz sakin bir başlangıç oldu.Jesse iyice çökmüş durumda.Mike'ın öldüğünü düşünmeye başlamıştı ve bunu Walter'ın yaptığını düşünüyordu fakat Walter inkar etti falan Jesse'de inanmış gibi göründü ama inanmadı bana göre.Hank işi çözdü cevaa'nında dediği gibi.İşi çözeceğini 8.bölümün sonundan beri biliyorduk zaten.Jesse paraları istediği yerlere gönderemeyince Lm'de İsmail-Mecnun-Yavuz'un para dağıttığı gibi evlerin önüne para atmaya başladı.Adamın parası var derdi var yani.:D Hank reyiz son sahnede patladı ve bir iki tane yapıştırdı Walt'a.:D Ama Walt reyiz altında kalmadı bunun.Sonunda "Eğer benim kim olduğumu bilmiyorsan ve bunlar doğruysa adımlarına dikkat et." tarzı birşey söyledi ve Hank yusuf yusuf oldu.:D 10.bölümü merakla bekliyorum. Bir hafta bekliycez artık.:T :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Nihayet izleyebildim. Başı çok sakin gibi olsa da sonları harikaydı.

Spoiler dışında da dediğim gibi bölüm sakin başladı. Bölümün başında gösterdikleri kısım Walt'un kaçacağına ve herkesin bunu bileceğine işaret sanırım.

Jesse'nin arkadaşlarından birinin saçma sapan bir Star Trek hikayesi anlatıp diğerinin hayranlıkla dinlemesi güldürdü. :D

Jesse çok bozmuş yine. :( Ben Mike'ın öldüğünü bilmediğini hatırlamıyordum. Walt yalan söyledi ama bence inandıramadı Jesse'yi. Paraları etrafa saçması sinir bozucuydu tüm parasını bitirmez inşallah. :(

Skyler çok aşırı bir gıcıklık yapmadı. :D O kadını uzaklaştırarak iyi yaptı.

Bölüm sonuna gelecek olursak daha ilk bölümden böyle bir karşılaşma beklemiyordum. Fakat Walt yine efsane sözlerle Hank'i korkuttu. Yine de Hank bu işten vazgeçmez, peşini bırakmayacaktır.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Nihayet izleyebildim. Başı çok sakin gibi olsa da sonları harikaydı.

Spoiler dışında da dediğim gibi bölüm sakin başladı. Bölümün başında gösterdikleri kısım Walt'un kaçacağına ve herkesin bunu bileceğine işaret sanırım.

Jesse'nin arkadaşlarından birinin saçma sapan bir Star Trek hikayesi anlatıp diğerinin hayranlıkla dinlemesi güldürdü. :D

Jesse çok bozmuş yine. :( Ben Mike'ın öldüğünü bilmediğini hatırlamıyordum. Walt yalan söyledi ama bence inandıramadı Jesse'yi. Paraları etrafa saçması sinir bozucuydu tüm parasını bitirmez inşallah. :(

Skyler çok aşırı bir gıcıklık yapmadı. :D O kadını uzaklaştırarak iyi yaptı.

Bölüm sonuna gelecek olursak daha ilk bölümden böyle bir karşılaşma beklemiyordum. Fakat Walt yine efsane sözlerle Hank'i korkuttu. Yine de Hank bu işten vazgeçmez, peşini bırakmayacaktır.

Spoiler'a spoiler'la cevap.:D
Mike'ın öldüğünü bilmiyordu.Çantayıda alıp gittiğini biliyordu sadece.Walter cesedi eritirken gelmişti hatta Jesse mekanlarına ama haberi olmadı tabi.Mike'dan uzun süre ses çıkmayınca ve Walt'ın 10 adamıda öldürüpMike'ın geri gelmesi ihtimaline karşı hiç endişelenmemesinden böyle düşündü. Birde Jesse bir parayı Mike'ın torununa gönderecekti diğerini göndereceği kişiyi hatırlayamadım ben.Kimdi ki o?:biggrin:

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Spoiler'a spoiler'la cevap.:D
Mike'ın öldüğünü bilmiyordu.Çantayıda alıp gittiğini biliyordu sadece.Walter cesedi eritirken gelmişti hatta Jesse mekanlarına ama haberi olmadı tabi.Mike'dan uzun süre ses çıkmayınca ve Walt'ın 10 adamıda öldürüpMike'ın geri gelmesi ihtimaline karşı hiç endişelenmemesinden böyle düşündü. Birde Jesse bir parayı Mike'ın torununa gönderecekti diğerini göndereceği kişiyi hatırlayamadım ben.Kimdi ki o?:biggrin:

Ben de hatırlamadım onu ama araştırdım bisikletli bir çocuk vardı ya hani bir bölümde. Şu:

250px-5x5_DrewSharp.jpg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
- Spoiler -

"Eğer beni tanımıyorsan adımlarına dikkat ediceksin."

Güzel bölümdü. Özlemişiz Breaking Bad'i. :D Walter kaçıyor belli olmuştu bu zaten daha sezon başında. Hank'e bölüm sonu söylediği replik çok iyiydi. Gelecek bölümlerde neler olacak bakalım. Walter'ın kaçabilmesi dileğiyle. :D

- Spoiler -