''Bozkır''ın Afişi Yayınlandı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
BluTV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Bozkır''ın afişi yayınlandı!

Yapımcılığını ARC Film'in, yönetmenliğini Bahadır İnce'nin üstlendiği dizinin kadrosunda Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Bige Önal, Altan Erkekli, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı yer alıyor.

''Bozkır'' 30 Kasım'da sadece BluTV'de! İşte afişi:
nmbnmb.png

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Oyuncular çok itici, ben bunları izlemek için tek kuruş bile vermem. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Onu da mı ben düşüneyim, haftada 50-60 konu açıp forumu çekip çeviren yüzyılın co admini Yiğit'i bulmuşsun bir de dizinin konusunu mu istiyorsun? :A @Çiğdem-
İster fok başkan herzaman haklıdır :A :A :A @destere

öyle yarım yamalak konuyu herkes açar marifet detaylarda :)
yeni bir dizi başladı ... eee
ahmetle mehmet oynaşıyor .. eee
başka ??* vızz vızz gerisi tırt sonu yok :)
ordan burdan duymuş üçbeş dedikodu onuda konu diye açmış, insan bir araştırır bu dizinin konusu nedir ne değildir izlenirmi izlenmezmi :) oyuncular kadar konuda önemli en önemli oyuncuyu koy oraya konu foksa o dizi veya film izlenmez işte :)
gelde bu saatten sonra gereksiz codmine işi anlat anlatabilirsen
ahh benim gibi kalite birine o rütbeyi vermediler @bazinga ne kadar saçını başını yolsa azdır haketmiştir?
kalitesiz elemandan anca bu kadar codminlik olur yeteneksiz aşüfte :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
öyle yarım yamalak konuyu herkes açar marifet detaylarda :)
yeni bir dizi başladı ... eee
ahmetle mehmet oynaşıyor .. eee
başka ??* vızz vızz gerisi tırt sonu yok :)
ordan burdan duymuş üçbeş dedikodu onuda konu diye açmış, insan bir araştırır bu dizinin konusu nedir ne değildir izlenirmi izlenmezmi :) oyuncular kadar konuda önemli en önemli oyuncuyu koy oraya konu foksa o dizi veya film izlenmez işte :)
gelde bu saatten sonra gereksiz codmine işi anlat anlatabilirsen
ahh benim gibi kalite birine o rütbeyi vermediler @bazinga ne kadar saçını başını yolsa azdır haketmiştir?
kalitesiz elemandan anca bu kadar codminlik olur yeteneksiz aşüfte :)
@bazinga benim gibi yönetici bulamadı daha da, sen çatlamaya devam et. Forumun yakışıklı ve karizma bir de çalışkan co admini olmak kolay değil. Senin gibi yaylacılık yapmıyoruz, 6 ay kışlakta 6 ay yazlıkta. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@bazinga benim gibi yönetici bulamadı daha da, sen çatlamaya devam et. Forumun yakışıklı ve karizma bir de çalışkan co admini olmak kolay değil. Senin gibi yaylacılık yapmıyoruz, 6 ay kışlakta 6 ay yazlıkta. :A
benim bir kışlak azametim ve kalitem senin dört mevsimlik performansını sekizle katlar üçe çarpar :) ahh bir admin olacaktımki şimdi bakalım böyle konuşabiliyoromusun seni fizana sürgün ederdim :) yetkimiz yok öyle çaresizce kalitesiz konulara katlanmak zorundayız malesef :)