Bora Akkaş ve Engin Şenkan 'Kurşun' Dizisinde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX TV'nin yeni sezon için hazırladığı iddialı projelerinden 'Kurşun'a iki yeni isim dahil oldu!

Yapımcılığını Most Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Kerem Deren'in kaleme aldığı, yönetmenliğini Burak Arlıer ile Murat Can Oğuz'un üstleneceği, başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu ve Sarp Akkaya gibi isimlerin olduğu diziye son olarak Muhteşem İkili dizisinde rol alan Engin Şenkan ve son olarak Dengi Dengine dizisinde rol alan Bora Akkaş dahil oldu.

engin-senkan.jpg

bora-akkas.jpg

''Kurşun'' yeni sezonda FOX TV'de!

Kaynak : Birsen Altuntaş

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öyle olmayacak bak görürsün :A Dizinin adı Kurşun bir kere, o bile öyle olmayacağının göstergesi :A
Ben Fox tan aksiyon dizisi beklentisini geçen sezon Erkan Petakkaya Deniz Çakır Emre Kınay dizisiyle o hatayı yaptım :F Bu @xBUGRAx ecünnü kanalı aksiyon dizisini bile bir tuhaf veriyorlar :A :A :A

Zaten kadroya bakınca şu dizinin bir Karagül benzeri birşey gelecek hissi verdi :F :F :F @serhatt @Bully @xemrexxx

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: Çiğdem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben Fox tan aksiyon dizisi beklentisini geçen sezon Erkan Petakkaya Deniz Çakır Emre Kınay dizisiyle o hatayı yaptım :F Bu @xBUGRAx ecünnü kanalı aksiyon dizisini bile bir tuhaf veriyorlar :A :A :A

Zaten kadroya bakınca şu dizinin bir Karagül benzeri birşey gelecek hissi verdi :F :F :F @serhatt @Bully @xemrexxx
Fox'ta aksiyon tutmuyor. Erkan'ın Kayıtdışı da tutmamıştı, adam Fox'ta çizdirdi resmen karizmasını. :A Dram ve romantik komedi kanalı daha çok..

Karagül sevmem, Medcezirciydik. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem