Bodrum Masalı'na İki Yeni İsim!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Bodrum Masalı'na İki Yeni İsim!

1.png

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Bodrum Masalı''na yeni isimler dahil oldu!

Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in yaptığı, başrollerinde Timuçin Esen, Şevvam Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmi Cem, Dilan Deniz Çiçek, Bora Cengiz'in yer aldığı diziye yeni oyuncular dahil oldu. Diziye Serel Yereli ve Ezgi Şenler dahil oldu.

Büyük merakla beklenen Bodrum Masalı'nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Fragmanın en geç bir hafta içerisinde çıkması beklenirken dizinin Temmuz'a ertelendiğini de söyleyelim.

''Bodrum Masalı'' Temmuz'da Kanal D'de!

Orijinal formatta oku

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Ama Ezgi ve Serel daha once dahil olmustu.Hatta Alperenden once) Ezgi Ankara universiteti bale fakultesini bitirmis.Sereli O ses Turkiyeden tanitim .Alperenin partneri buyuk ihtimalle Ezgi olacak .serel ile Serhan Onat bence partner olacaklar surerkli fotolari yan yana geliyor

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ama Ezgi ve Serel daha once dahil olmustu.Hatta Alperenden once) Ezgi Ankara universiteti bale fakultesini bitirmis.Sereli O ses Turkiyeden tanitim .Alperenin partneri buyuk ihtimalle Ezgi olacak .serel ile Serhan Onat bence partner olacaklar surerkli fotolari yan yana geliyor
Konusu yoktu açayım dedim, dizi başrol isimlerinin olması lazımdı. :D

Ezgi ile Alperen'in partner olacak, yönetmen de paylaştı. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ezgi yine Dilandan iyi yani gorunus olarak.Dilan Hilmicem ikiside yeteneksiz bana gore))
Serel daha güzelmiş, hatta baya güzelmiş. :bhr:

Aynen ikisi de pek iyi isimler değil, TKY'nin en başarısız ismiydi Dilan. Ama dizide kendini geliştirdiyse iyi olabilir. Çok iyi bir yönetmen var yanlarında, büyük etken onlar adına. :)