BluTV'nin Ağustos Programı Belli Oldu!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1627565216858.png

Dijital platform olan BluTV'nin Ağustos programı belli oldu!

BluTV'de 18 Ağustos'ta Salih Bademci ile Özge Özpirinçci'nin rol alacağı "İlk ve Son" isimli dizi yayınlanmaya başlayacak. Gaspar Noé'nin Climax filmi, İtalyan filmi olan Suburra, ressam Vincent van Gogh'un hayatının anlatıldığı Loving Vincent, Kumiko, the Treasure Hunter, Fatih Akın'ın filmi olan ve kesişen hayatları anlatan, birçok Türk oyuncunun da ro laldığı The Edge of Heaven (Yaşamın Kıyısında), Oscar Grant'ın hayatından kesitler sunan Fruitvale Station, Bong Joon-ho'nun yönettiği Snowpiercer, Discovery belgeselleri ve dahası, hepsi Ağustos'ta BluTV'de!

BluTV'nin Ağustos tanıtımı:

• Beğendim
Reactions: Gizmen and Angelica

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çoğu izlediğim işler. Suburra ilgimi çekti gibi. Fatih Akın'ın tüm filmleri gelir inşallah da eksiklerimizi kapatırız. :Z
Suburra'yı önceden koymuşlardı zaten, sonra kaldırdılar, şimdi yine koyuyorlar. Ben izlemiştim ve sevmiştim. Küçük bir olay o kadar büyüyor ki, başka bir boyuta taşınıyor film. Filmde aykırı bir sahne var, biraz rahatsız da etmişti ama bütün konu bunun üzerine kuruluydu. Bu filmin ardından filmin dizisi de yapılmıştı, hatta Netflix yapmıştı.

• Beğendim
Reactions: bazinga

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,148
Puanı
410
Yıllık üyelik fiyatı ve içeriği düşününce fiyatını hak eden tek yerli platform.