BluTV'den Sürpriz Hafta Sonu Hamlesi: İçerikler Ücretsiz İzlenebilecek!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
129137077_722554635026621_7422550489207000339_n.jpg

Blu TV bu hafta sonu ücretsiz!

'Masum', 'Dudullu Postası', 'Alef', 'Yarım Kalan Aşklar' ve 'Saygı' gibi yerli dizilere imza atan, arşivinde yüzlerce yerli, yabancı dizi ve filmler bulunduran Blu TV, evde geçirdiğimiz karantina günlerinde hafta sonu ücretsiz oluyor.

Platformun içerikleri 4 Aralık Cuma günü saat 21.00’den 6 Aralık Pazar akşamı saat 23.59’a kadar ücretsiz izlenebilecek.

Bu etkinliğin sadece bu haftaya mı özel olduğu yoksas gelecek haftalarda devam edeceği henüz bilinmiyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vay canına, iyi fırsatmış.

Yarım Kalan Aşklar'a saldırın bence direkt. :A

Belgesel konusunda BluTV'deki belgesel önerilerimi de bulabilirsiniz. Çok iyi belgeseller var.

Filmlerden de izlemediyseniz yakında eklenen İşe Yarar Bir Şey öncelikli seçim olabilir. Öykü Karayel gündemdeyken hazır. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sibel ve Köksüz filmleri eklenmişti geçtiğimiz günlerde. Ben de izlemek istiyordum, harika oldu. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sevmem ama güzel hamle olmuş. Dizilerinin çoğunu izlediğim için yeni eklenen festival filmlerine bakacağım galiba. :Z

İzlemeyenlere de Masum, Bozkır, Yarım Kalan Aşklar, Bartu Ben ve 7Yüz'ü aşırı tavsiye ederim. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Çok güzel bir hamle olmuş, fırsatı kullanmaya çalışacağım. :Z

Her hafta olmaz tabi de bunu ara ara yapsalar çok güzel olur. :Z

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Güzel bir hamle ama pek benlik değil, dizileri hemen bitirmeyi sevmiyorum. Film olarak da zaten içeriği pek geniş değil diye biliyorum :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Güzel bir hamle ama pek benlik değil, dizileri hemen bitirmeyi sevmiyorum. Film olarak da zaten içeriği pek geniş değil diye biliyorum :A
Ben de zaten kültürüm de yok internetten dizi izleme fırsatım olursa bakarım belki @bazinga belgeselleri iyi dedi onlara göz atacağım

• Beğendim
Reactions: bazinga and dreamy

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,299
Puanı
264
İyi düşünülmüş. Özelikle İşe Yarar Bir Şey ve Sibel'i izlemeyi istiyordum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
O değil de bu hamlenin tam da 9 Kere Leyla, Mank, Kral Şakir gibi iddialı filmlerin Netflix'e geleceği hafta yapılmış olması.. Yapılan hareket güzel ama Netflix'le rekabet etmek için kendilerini parçalıyorlar resmen. :A

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Önerebileceğiniz güzel bir film var mı hafta sonu izleyeyim...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O değil de bu hamlenin tam da 9 Kere Leyla, Mank, Kral Şakir gibi iddialı filmlerin Netflix'e geleceği hafta yapılmış olması.. Yapılan hareket güzel ama Netflix'le rekabet etmek için kendilerini parçalıyorlar resmen. :A
Birkaç gün öncesine kadar ben de öyle düşünüyordum Blutv ile alakalı ama Netflix Türkiye ile rekabete ihtiyacı yok bence bu yazıdan sonra. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Birkaç gün öncesine kadar ben de öyle düşünüyordum Blutv ile alakalı ama Netflix Türkiye ile rekabete ihtiyacı yok bence bu yazıdan sonra. :A

Bu veri çok inandırıcı gelmedi bana ya JustWatch nasıl ölçmüş ki. Bir de JustWatch daha çok aşırı dizi, film izleyenlere yönelik. BluTV'nin kitlesine daha uygun bir platform olmuş olabilir.

Yine de dikkat çekici bir veri tabii. Fakat çevremde BluTV kullanana neredeyse hiç rastlamazken herkesin Netflix'i var. :D Umarım gerçekten başarılılardır ben seviyorum sunduğu içerikleri. Netflix'in içeriği BluTV'ye göre çok daha geniş ama BluTV'den rastgele bir şey izlediğinde beğenme ihtimalim Netflix'e göre çok daha fazla. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu veri çok inandırıcı gelmedi bana ya JustWatch nasıl ölçmüş ki. Bir de JustWatch daha çok aşırı dizi, film izleyenlere yönelik. BluTV'nin kitlesine daha uygun bir platform olmuş olabilir.

Yine de dikkat çekici bir veri tabii. Fakat çevremde BluTV kullanana neredeyse hiç rastlamazken herkesin Netflix'i var. :D Umarım gerçekten başarılılardır ben seviyorum sunduğu içerikleri. Netflix'in içeriği BluTV'ye göre çok daha geniş ama BluTV'den rastgele bir şey izlediğinde beğenme ihtimalim Netflix'e göre çok daha fazla. :)
Bana da pek inandırıcı gelmemişti aslında. :D Dediğin gibi çevremde herkesin Netflix üyeliği olduğunu görüyorum ama ama BluTV kullanan çok az insana denk geldim. :D Üstelik az sayıda orijinal içerikle bu haberdeki oranlar şaşırtıcı gelmişti ama geçenlerde Can Evrenol da haberi RT yapınca acaba mı dedim. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Özgür