BKM'nin Yeni Filmi 'Kin'in Fragmanı Yayınlandı! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,779
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1573418778034-png.73162

BKM'nin yeni filmi 'Kin'in fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Türkan Derya'nın oturduğu, Güney Kore adaptasyonu filmin senaryosunu ise başrolde yer alan Yılmaz Erdoğan uyarladı.

Kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy ve Duygu Sarışın'ın yer aldığı film 8 Ekim Cuma günü platformda yerini alacak.

Filmin genel hikayesi şöyle:
Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,779
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oo tanıtım çok güzel ve merak uyandırıcı olmuş, merakla bekliyorum. :D

Hande Doğandemir'in adını da yazabilirsin konuya @Emre Ozansoy
Konuk olarak yer alıyor sanırım, yapım şirketinin YouTube'a yüklediği videoda yazmıyor adı ama yine de ekleyeyim. Hikayeyi ekledim bu arada konuya. :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Güzeeeel kriminal projelerin hastasıyım. İçinde sevdiğim oyuncularda var izlerim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,779
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tam özgün ve kaliteli bir iş geliyor diye izlerken fragmanı, alttaki yorumlardan Kore uyarlaması olduğunu gördüm. :A Girdim baktım aynı konusu cidden. :A Neyse yine de güzel görünüyor merakla bekliyorum.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gizemli ve ilgi çekici bir fragman. Tam da Hollywood havalarında bir film, oyuncu kadrosu da iyi. Umarım başarılı bir iş çıkmıştır ortaya.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
BluTV elli tane polisiye dizi yapmışken Netflix Türkiye'den bu konuda bir şey görememiştik en azından bu konuda da bir adım atmaları (uyarlama da olsa) iyi. Yılmaz Erdoğan'ı da kendi işleri dışında böyle farklı rollerde görmek güzel bekliyoruz bakalım. :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Fena gözükmüyor film ama yine yeniden uyarlama olduğunu öğrenmek üzücü.. Orjinal işler neden yapamıyoruz acaba... Fragman gizemi ve gerilimi müziklerle birlikte iyi hissettirmiş. Kadro oldukça kaliteli, filmi izlerim gibi duruyor.

• Beğendim
Reactions: baron and Gizmen

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Fragman çok güzel duruyor. Üst üste göreceğimiz Yılmaz Erdoğan işlerinin ilki sağlam geliyor gibi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,779
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senaryoyu da Yılmaz Erdoğan uyarlamış. Basın bülteninde belirtmişler: "Güney Kore adaptasyonu filmin uyarlama senaryosunu bizzat Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı..."