Bizim Site Final Bölüm Açıklanması

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
AlemTodan Açıklama;

Çete Dizisi De Sezon Finali Yapmıştır Ama Final Olarak Kabül Edin Çete Dizisi Bir Daha Yayınlanmıyacaktır Ve Bizim Sitede Final Bölümü Yapacaktım Ama En İyisi Final Oldu Olarak Açıkla Diye Düşündüm Ve Bundan Sonra Birşey Çıkmazsa Yani Düşüncem Değişmezse Dizi Yapmıyacağım Dizilerimin Hepsi Bitmiştir Forum Üyelerinin Bilgilerine

Kendi nedenleri vardir..

Ada dizisi final yaptı.Bıçak Ramiz İptal.Mor yazma yayından kalktı.The İsmail sezon finali yaptı ve uzun süre başlamıyacak.

Şimdilik dizim yok.Mor yazma 2 bölüm yaptı ama senaryo sıkıntısından Ozan'a durumu söyledim.

Dizimi üye olmayanlardan okuyanlar baya fazla, görüntülenme bakımından 1.yim. Ama birtakım insanların bana düşmanlık beslemelerinden bıktım. Kanla Sulanan Aşk herkesin kavrayabileceği tarz bir dizi değil.

kavga olmasın sebebi fks 14 ler gibi oylamalarda oy kullandığımda kendi dizin yükseltmek amacında saçma sapan cümle söylüyor bana en iyisi bu

Sesli gülüyorum..

AlemTo ben senin dizilerini 10 puan verdim hep.. Saçmalama lütfen

dizileri bitirmeniz iyi olmuş çünkü 1 2 haftaya gerçek diziler başlıyor...

Bir şey söylemek isterim AlemTo. Dİkkat ettim, cevaa, Fks14 ve emreemreu herkese elinden geldiğinden fazla oy verdi. Ben de size verebileceğim en iyi oyu vermeye çalıştım. Şimdi senin yapımlarını üst seviyeye çıkaran insanlara mı sitem ediyorsun? Hepinizin eksiğini bulmaya çalışsam en fazla puan 7 olurdu.

Bence dizini bitirme. Çete dizisi bitse de Bizim Site'yi ben çok beğendim. Eminim ki arkadaşlar da öyledir. Fakat senin dizin, senin fikrin.

Ben dizilerimi bitirmeyecegim.. Büyük Bir Hata ve GPK uzun ömürlü diziler olacak

Bu da demek ki; bu kadar yoruma rağmen yılmayan biri Fks14. Başarılı olacağına inanıyorum. Kimsenin baskısı yüzünden dizi ya da program bitirmeye değmez. Sadece kendin bitirmek istediğinde bitir.

Sesli gülüyorum..

AlemTo ben senin dizilerini 10 puan verdim hep.. Saçmalama lütfen

Cümlemi Anlamadan Yorum Yapmazsan Sevinirim.... Dedim Ki Sen Bana 10 Verdiği İçin Ben Sana Beğenmediğim Diziye 10 Mu Vereceğim Geçenlerde Sen Öyle Yazdın Ben Değil......Ben Benim Dizilerime Demedim Senin Gibi Düşünceler Yüzünden İsterlerse Tüm Herkes 1 Versin Benim Dizime Yine Bitirmezdim Ama Ben Millete İstediğim Puanı Verip Bana Sen Dizini Yükseltmek İçin Düşük Veriyorsun Deyince İş Değişir Ve Bende Bu Kararı Aldım Zaten Böyle Karar Almam Epey Oldu Yayın Akışında Açıkladım Ama Bizim Sitenin Finali Yayınlanmıyacak Tamamen Yayın Kalktıyı Forum Üyeleri Duysun Demek İstedim

Lütfen Cümlemi Anlamadan Yorum Yapma Fks 14 E Cevabı Verdim

Dizilerini bitirme kararın oy yüzündense bitir hacı oy kavgası olacaksa bitir daha iyi ama senaryo sıkıntısından dolayı bitirmek istiyorsan bunuda belirtmelisin bu konuda...

Cevaa sende anlamadın galiba
oy değil ben şimdi bir diziye oy attığımda fks 14 geliyor bana özelden yazık yazık!!!! emeklerime!!!!!! ben sana 10 veriyordum attığım oyda 7 idi gelmiş sonra kendi dizin için yapıyorsun filan böyle sebepler olmasın diye oylamalarda artniyetli olmak istemediğim için umarım anlamışındır

diziler bitsin zaten gerçek diziler başlıyor

Anlamıyanlar için ...işte sebep Helal olsun be AlemTo ben sana hep 9 ve 10 puanlar veriyordum..

Neyse sen bilirsin. Ben herzaman adaletli davrandim AlemTo.. Ama sen degil..

işte bu mesaj dizilerimin bitirme sebebi öncesi ve sonrası daha var sadece bu mesaj alıntıdır özel mesajladan