Bizim Hikaye - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
FOX TV'nin yeni ve iddialı dizisi 'Bizim Hikaye' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin yaptığı, senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kirmetçi'nin kaleme aldığı dizinin kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi yer alıyor.

"Bizim Hikaye" yeni bölümleriyle her perşembe 20.00'de FOX TV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Neyse madem açamadım yapacak bir şey yok. Bizim Hikaye çok şahane bir iş olmuş öncelikle bunu söyleyerek başlayayım. Kadro çok iyi oluşturulmuş, çekim kalitesi, senaryo hepsi çok iyi. Beklediğime kesinlikle değen bir iş. Bir saniye sıkılmadan izledim erken bitmesi dışında sorun yoktu.

Başlarken o kadar heyecanlıydım ki Hazal Kaya'yı uzun zaman sonra izlemek ve heyecanla beklediğin bir işin başladığını görmek çok keyifli bir duygu kesinlikle.

Reyting olarak da gayet iyi başladı keza tekrarı da gayet iyi gitti. AB dizisi olarak başlamış 4,69 almış ve haftaya 6 reytinge kadar çıkacağını düşünüyorum at fava bekle. :D

• Beğendim

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
  • Beğendim