Bizim Hikaye - 66. Bölüm Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
FOX TV'nin sevilen dizisi ''Bizim Hikaye'' yine izleyiciyi ekranlara kilitleyecek bir bölümle ekranlara geliyor!

Dizinin yeni bölümüyle ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

@vadikızı @Dosi @xBUGRAx @ozmoturk @serhatt @turkuazz ve izleyen diğer herkes...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hava mis gibi burda, dolaştım ama dizi nedeniyle biraz acele edip geldim
daha özetmiş :A
Bekliyoruz :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Biraz boş bölümdü, sıkıldım zaman zaman...

Filiz ve Barış'ın arası uzun zaman sonra bozuldu, evlilik zor deyimiyle özetleyelim durumu. Bakalım nasıl barışacaklar, son bölümlerimizi kırgınlıkla harcamayalım istiyorum. Bol bol, son kez BarFi izleyelim. :bhr:

Çiçek'e araba çarptı, durumu iyi ama ciğer aldığı kişi Ferda olunca komik sahneler izledik. :F

Piyango parasının mevzusu da sıktı, para kayboldu gitti olay da kapanmıştır herhalde artık.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Güzel bir bölumdü, para baya elden ele dolaştı ve inşaattan aşağı savrulan para klasik filmlerimizde olan sahnelerden biriydi :A
Çiçek ve Ferda sahneleri güldürdü baya :A
Daha önceki konularda o paranın elde kalmayacağını ve en azından Çiçek ve Cemilin evlilik masrafı için para, Tufan'ın evi döşenmesi ve Filizlerinde evinin döşenmesi artı araba kârları oldu siys belirtmiştim :A en azından sağa sola borçları kalmadı :A
Bunların da bu kadar şanslı olmasına sinir oluyorum, tamam dizi ama bu kadar da ballı olmaz bi aile :A
o para elde kalacakmı sanıyorsun? Fikri bir güzel yer :A
O para Fikri'yede yar olmadı :A
Yine birilerine kaptırılmasını beklerken ateşe kaptırdı :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,510
Puanı
1,060
Güzel bir bölumdü, para baya elden ele dolaştı ve inşaattan aşağı savrulan para klasik filmlerimizde olan sahnelerden biriydi :A
Çiçek ve Ferda sahneleri güldürdü baya :A
Daha önceki konularda o paranın elde kalmayacağını ve en azından Çiçek ve Cemilin evlilik masrafı için para, Tufan'ın evi döşenmesi ve Filizlerinde evinin döşenmesi artı araba kârları oldu siys belirtmiştim :A en azından sağa sola borçları kalmadı :A

O para Fikri'yede yar olmadı :A
Yine birilerine kaptırılmasını beklerken ateşe kaptırdı :A
İyi oldu aç gözlü Fikri :A