Bizim Hikaye - 65. Bölüm Yorumları | 2. Sezon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye'nin 65. Bölüm yorumlarını bu başlık altında yapabilirsiniz.

İyi seyirler.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Yine saatunde izleyeceğim.
Sana 2. fragmanı yollayacaktım daha, YouTube'ye girdim, Bilal Sonses ve Bengü'yü gördüm arada kaynadı :A
Bunların da bu kadar şanslı olmasına sinir oluyorum, tamam dizi ama bu kadar da ballı olmaz bi aile :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt bölümü izleyince ve yorum yazınca bana seslen :A
Ne bileyim, o bacaklar ve kot pantolon hiç yaşlı işine benzemiyordu. Genç birisi sanmıştım. :F

Dizi çok zevkli gidiyor, çok eğleniyorum izlerken. Nihal'den kurtulduktan sonra çok hoş hal aldı. Filiz ve Barış davette çok tatlı olmuşlardı, özellikle Filiz bayağı güzelleşmişti. :bhr:

İsmo olayı fazla uzamadı, amcası kaçırdı ama getirdi erkenden. Fiko'nun uyanıklığıydı da elinde patladı. :A

Tufan, Ferda'yı ikinci günden yatağa attı... Tülay'a yapılır mı bu? :T:

Son sahnede Çiçek'e araba çarptı.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ne bileyim, o bacaklar ve kot pantolon hiç yaşlı işine benzemiyordu. Genç birisi sanmıştım. :F

Dizi çok zevkli gidiyor, çok eğleniyorum izlerken. Nihal'den kurtulduktan sonra çok hoş hal aldı. Filiz ve Barış davette çok tatlı olmuşlardı, özellikle Filiz bayağı güzelleşmişti. :bhr:

İsmo olayı fazla uzamadı, amcası kaçırdı ama getirdi erkenden. Fiko'nun uyanıklığıydı da elinde patladı. :A

Tufan, Ferda'yı ikinci günden yatağa attı... Tülay'a yapılır mı bu? :T:

Son sahnede Çiçek'e araba çarptı.
Şu son 4 bölümdür galiba canlı izliyorum ve beni tekrardan kendine bağlamayı başardı dizi :A
Fikriler parayı kaptılar galiba, o para zaten Filiz'lerin hakkı değildi oyüzden çokta üzülmüyorum :A En azından yeterli işlerini gördüler, evlerini dayayıp döşediler, Tufan evini dayayıp döşedi, Cemil gilde düğün parasını almış oldular. En önemliside Rahmet ceketinden kurtuldu :F
Filizlerin iş yerisi var, Barış'ında fıstık gibi işi var, makarnaya talip olmalarına gerek yok :A
Erkek milleti işte, Tufan olayı tam anlamadan aldatıldığını sanıp aldattı. Tülay gelmez artık diziye, Feryal Tufan'a kaldı ve renkte katıyor diziye :A Fragmanda harika :Z
Bu dizide olayların uzamaması güzel, Çiçek mevzusu bile bizi güldürecek :A

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şu son 4 bölümdür galiba canlı izliyorum ve beni tekrardan kendine bağlamayı başardı dizi :A
Fikriler parayı kaptılar galiba, o para zaten Filiz'lerin hakkı değildi oyüzden çokta üzülmüyorum :A En azından yeterli işlerini gördüler, evlerini dayayıp döşediler, Tufan evini dayayıp döşedi, Cemil gilde düğün parasını almış oldular. En önemliside Rahmet ceketinden kurtuldu :F
Filizlerin iş yerisi var, Barış'ında fıstık gibi işi var, makarnaya talip olmalarına gerek yok :A
Erkek milleti işte, Tufan olayı tam anlamadan aldatıldığını sanıp aldattı. Tülay gelmez artık diziye, Feryal Tufan'a kaldı ve renkte katıyor diziye :A Fragmanda harika :Z
Bu dizide olayların uzamaması güzel, Çiçek mevzusu bile bizi güldürecek :A
Aynen, Filizler olayları hallettiler. Fikriler büyük ihtimal parayı kapacaklar, sonra parayı ya başkalarına kaptıracaklar ya da kaybedecekler. :A

Feryal değil Ferda kadının adı. :F Çok komik kadın, daha önce geldiğinde Tülay ile sahneleri de çok güzeldi. Ben gelmesine sevindim.

Dur fragmanı izleyeyim bari. :D

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aynen, Filizler olayları hallettiler. Fikriler büyük ihtimal parayı kapacaklar, sonra parayı ya başkalarına kaptıracaklar ya da kaybedecekler. :A

Feryal değil Ferda kadının adı. :F Çok komik kadın, daha önce geldiğinde Tülay ile sahneleri de çok güzeldi. Ben gelmesine sevindim.

Dur fragmanı izleyeyim bari. :D
Feryal olsada olurmuş :A Yiğeni keşke nasiplenebilse paradan. Yazık, asıl para onun hakkı :A

• Güldürdün