'Bizim Hikaye' 4 Yaşında!

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
bizim-hikaye-youtube-kanali-hakkinda-dizisi-yazzz.jpg

FOX'un 2017-2019 yılları arasında 70 bölüm yayınlanan ve yayınlandığı zaman sevilen ve büyük ilgi gören dizisi Bizim Hikaye, bugün 4 yaşına girdi!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği dizinin ilk sezon yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken 2. sezonda yönetmen koltuğuna Koray Kerimoğlu oturmuştu.

70 bölüm süren Shameless uyarlaması dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt, Hatice Meryem, Aslı Güngör, Elif Asılkefeli Yeter, 2. sezonda da diziyi Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars kaleme aldı.

Dizinin başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan paylaşırken kadrosunda, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Ömer Sevgi, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Serra Pirinç, Mehmetcan Mincinozlu, Mehmet Korhan Fırat, Sahra Şaş, Murat Danacı, Yiğit Çelebi, Feray Darıcı, Ayşegül İşsever, Olcay Yusufoğlu, Hazal Adıyaman, Melisa Döngel, Miray Akay, Nur Berfin Çiroğlu, Elvan Boran, Esra Bezen, Selahattin Taşdöğen, Cankat Aydos, Sebahat Adalar, Pınar Çağlar Gençtürk, Benian Dönmez, Şive Şenözen, Pınar Töre, Berkay Akın, Nilay Duru, Sema Atalay, Başak Güröz, Irmak Güneş, Metin Büktel, Can Kolukısa, Atilla Pekdemir, Beren Gökyıldız, Aslı Altaylar, Cemal Toktaş ve Ayşen Gruda gibi birçok başarılı ismin yer aldığı dizi 14 Eylül 2017'de yani bundan tam 4 yıl önce yayın hayatına başlamıştı.

Dizinin ilk bölüm reytingleri:

Total: 4.4 (4)
AB: 4.49 (3)
ABC1: 4.69 (3)

Dizinin en yüksek reyting aldığı bölümler:

Total: 9.06 (1) 1 Şubat 2018'de yayınlanan 20. Bölüm
AB: 7.33 (4) 18 Ocak 2018'de yayınlanan 18. Bölüm
ABC1: 8.38 (1) 25 Ocak 2018'de yayınlanan 19. Bölüm

Dizinin final bölümü reytingleri:

Total: 3.60 (8)
AB: 2.69 (11)
ABC1: 3.32 (6)

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,948
Puanı
710
Yeni yaşın kutlu olsun sizin hikaye🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 hepi börtdey tuyuuuuuuu

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,948
Puanı
710
Çok önemli bir sürprizmiş gibi lanse ettim. :A Gerçi benim için asıl önemli gün 21 Eylül ama sonuçta dizi adına da en önemli gün bu. :A
4 sene oldu demek... Cidden bir yanım üzgün bilmiyorum zamanında bu diziler mi bizi mutlu ediyordu kararsız kaldım.. @Emre Ozansoy 🧟‍♂️
------

Güzel sürpriz @slhttnmtl :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
4 sene oldu demek... Cidden bir yanım üzgün bilmiyorum zamanında bu diziler mi bizi mutlu ediyordu kararsız kaldım.. @Emre Ozansoy 🧟‍♂️
------

Güzel sürpriz @slhttnmtl :A
Cidden bir zamanlar bu diziyle gülüp eğleniyordum hele Fikri sahneleri, dizinin komedi yanı dramından fazla iyiydi hele Zihni ve Ersin geldiği zaman...

Benden kötü sürpriz çıkar mı :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,948
Puanı
710
Yeni yaşın kutlu olsun sizin hikaye🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 hepi börtdey tuyuuuuuuu
Bunu gözden mi kaçırdın :A @slhttnmtl
Cidden bir zamanlar bu diziyle gülüp eğleniyordum hele Fikri sahneleri, dizinin komedi yanı dramından fazla iyiydi hele Zihni ve Ersin geldiği zaman...

Benden kötü sürpriz çıkar mı :A
Çıkmaz haklısın :A Beni çok güldüren bir diziydi yeri geldi üzdü de tabii Kiraz'ın ergence tavırlarına çok sinirleniyordum :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bunu gözden mi kaçırdın :A @slhttnmtl
Çıkmaz haklısın :A Beni çok güldüren bir diziydi yeri geldi üzdü de tabii Kiraz'ın ergence tavırlarına çok sinirleniyordum :A
Ona ne diyebilirdim ki :A

Zamanında bir arkadaşım fragmanın altında onunla ilgili çok güzel bir yorum görmüş, küfürlü olduğu için yazamıyorum :A

@slhttnmtl helvan var mı? :A Mevlüt'e geldim.
Aa canım dizim için dondurmalı irmik yaptım, hem de 20 kilo irmikten. Yersiniz. :Z

• Güldürdün
Reactions: EmreCan and 12.Adam

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,948
Puanı
710
Ona ne diyebilirdim ki :A

Zamanında bir arkadaşım fragmanın altında onunla ilgili çok güzel bir yorum görmüş, küfürlü olduğu için yazamıyorum :A

Aa canım dizim için dondurmalı irmik yaptım, hem de 20 kilo irmikten. Yersiniz. :Z
Annemin dayısının kızının kızı kiraza isyan etmişti yorumda gördüm

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,500
Puanı
1,060
Burak Deniz'e aşık olduğum dizi, hiçbir bölümünü kaçırmadan zevkle izlemiştim.

Daha dün gibi hatıramda başladığı gün, zaman ne çabuk geçiyor...

• Harika