Bizim Foruma Dair - 3.Bölüm | denizz19

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
ozgur2113'ün konuk olduğu Bizim Foruma Dair 4.Bölüm ise yeni haftada Fav10'da! Sorularınızı bana atabilirsiniz.

3.Bölüm Konuk: @denizz19

Sunucumuz MayısKralı stüdyoya alkışlar eşliğinde geliyor ve Sıla-..Dan Sonra
nın çalmasıyla birlikte konuğumuz denizz19'u stüdyoya çağırıyoruz.

MayısKralı: Programa hoş geldin @denizz19 seni tanımayan yoktur ancak sen yinede tanıt kendini :X

denizz19: İsmimi herkes biliyor zaten. 24 yaşındayım. Tarih bölümünü bitirdim, öğretmenlik diplomam da var ama atanamadım ilk senemde. Hoş tarih bölümünü de pek sevdiğim söylenemez. Şimdilerde ise İstanbul Üniversitesi'nde Radyo Televizyon Sinema bölümünü uzaktan öğretim ile okumaya başladım ama derslere de bire bir giriyorum. Hayvanları çok seviyorum evimde de beslediğim balıklarım ve muhabbet kuşlarım mevcut. Büyük bir SILA hayranıyım. Özetle buyum diyebilirim. :)

MayısKralı: Pekii deniz, bize biraz günlük hayattaki hobi ve fobilerinden bahseder misin?

denizz19: Günlük hayatımın büyük bir kısmını müzik dinlemek ve spor yapmak kapsıyor sanırım bu aralar. Televizyon izliyorum, dizi izlemeyi seviyorum falan da filan. :)

MayısKralı: Çok güzel, Kısa sürede mod ve süp.mod oldun kendince hak ettiğini düşünüyor musun? Yoksa beklemiyordum diyor musun?

denizz19: Moderatörlük görevini ilk kez yapmıyorum bir kez ihraç edildik ama sonrasında yeniden favori üyelikten moderatörlüğe oradan da süper moderatörlüğe terfi ettim. Bekliyorum beklemiyorum mevzusuna girmeye gerek yok. Yani forum için kendi açımdan emeğim büyük zamanında çok çalıştım bu günlere gelmemi normal karşılıyorum.

MayısKralı: O zaman foruma nasıl ve niçin üye oldun? :)

denizz19: Foruma pek çok kişi gibi reytingleri kontrol etmek için üye oldum. Adını Feriha Koydum favori dizimdi o yıllar ve ben de 12 Ocak 2012 yılında üyeliğimi gerçekleştirdim. :)

MayısKralı: Bir zamanlar KVP izlediğini duydum bu doğru mu :D

denizz19: Evet KVP izledim özellikle Kurtlar Vadisi zamanları izliyordum ama bire bir açmazdım babam izleyince izlerdim. :D

MayısKralı: Kırgın Çiçekler dizisinde en sevdiğin erkek ve kız karakter?

denizz19: KÇ en sevdiğim erkek karakter Toprak. Kız karakter ise Feride ve Meral. :)

MayısKralı: Bu bölümde son bir soru daha, SILA sevgin nereden geliyor. :A

denizz19: SILA sevgim çıkış yaptığı 2007 yılından geliyor. Kendine güvenen şöyle gelsin diyerek sevdim onu. He o ilk şarkıda böyle ahım şahım sevgi oluşmamıştı. Ama Kenar Süsü şarkısı ve akabinde çıkan tüm şarkıların sözleri ve bestelerinin de kendine ait olduğunu görünce acayip imrenmeye ve sevmeye başladım. Türk pop müziği kaliteli, gerçek müzik yapan bir isim kazanmış oldu. :)

MayısKralı: Hemen foruma dair bölümüne geçiyoruz, forumdaki eksik olan şey sence ne? Bir üyede olabilir bu. Şöyle bir üye gelse keşke diyor musun :)

denizz19: Forumda eksikliğini hissettiğim kişiler var elbette. Yakup, Esra(dizikolik), KayıpŞehir, Almila ve Prncss oldukça eksikliği hissedilen kişiler.

MayısKralı: Umarız en kısa sürede dönerler kendileri. :) @Bully ile kavga ettin mi hiç? :A

denizz19: Bully ile hiç kavga etmedim ara ara atışıyoruz ama o kadar olur. :A İyi çocuktur ama biraz kindar hiçbir şeyi unutmaz, tilki gibi hareketleri var. :F

MayısKralı: Marul kafa diyorlar sana, bundan hoşnut musun? :A Bu lakabı kim buldu :D

denizz19: Ben kendimle barışık bir insanım. Söylenmesinden rahatsızlık duymuyorum :DSence bu lafı kim çıkarmış olabilir tabiki koca kafa @xemrexxx çıkardı. Marul kafa lafını Emre dışında yanılmıyorsam bir de @Batuhankaralar cücüğü kullanıyor. :A

MayısKralı: vadikızının her yarışmada sana tam puan vermesi hakkında ne düşünüyorsun :A

denizz19: Her yarışmada bana tam puan vermiyor sadece sevdiği isimle geliyorum bu da oylamasına yansıyor. Ayrıca tam vermiyor ilk 5 içerisinde yer alıyorum ağırlıklı. :D

MayısKralı: @xemrexxx in bitmeyen çenesini neye bağlıyorsun :A

denizz19: Gereksiz biri kendisi zaten. Ailesi bunu zamanında cami avlusuna terk etmiş. Ozan da camiye gittiği bir gün almış getirmiş bunu forumun ortasına bırakmış. Üyeler besleyip büyütmüşler. Gevezeliğine gelirsek hayatı çeneden ibaret. Bir araya gelsek bu kadar konuşur mu aşikar. :A Ama severim yine de uyuz muyuz ama iyidir :D

MayısKralı: Forumda çok ama boş konuşan dediğin üyeler kimler :A

denizz19: Çiğdem bence. Yarım sayfa yazı yazıyor ama hep aynı şeyleri anlatıyor aslında. Boş bir çene çalışı var. :A

MayısKralı: Peki az ama öz konuşan üye?

denizz19: Bu konuda turkuazz diyorum. Az ama öz konuşan biri. Biraz aramıza katılsa iyi olur daha aktif görmek isteriz. :)

MayısKralı: Anladım, diss butonu hakkında ne düşünüyorsun gelmesi iyi mi oldu kötü mü? :A

denizz19: İyi oldu tüm İçerdecileri dissliyorum :A

MayısKralı: Bu bölümümüzde bitti şimdi "hakkında ne düşünüyorsun" bölümü var. Ben sana üye söyleyeceğim sende hakkında neler düşündüğünü söyleyeceksin :A Benle yani MayısKralı ile başlıyoruz. :D

denizz19: Yani ne desem bilemedim. Yıldızlar Yarışıyor yarışmasını yarıda bırakınca gıcık olduğum ama kişilik olarak baktığımda oldukça sevdiğim birisin. Kırgın Çiçekleri izliyor olman da artı bir özellik. :A

MayısKralı: Bende seni severim :A Peki @ozgur2113 ?

denizz19: Kara çocuğum o benim. Ben onu hep öyle benimsedim o da hiç yadırgamadı. Sevdiğim isimlerden biri o da. Terbiyeli ve efendi bir kişilik. Bazen gıcık hareketleri oluyor ama seviyorum keratayı. :A

MayısKralı: @Yiğitt ?

denizz19: Bir ara bir pürüz yaşadık kendisiyle ama arkadaşlar arasında kavga olur. Yiğit apayrı biri ya, ilginç biri. Kendi dünyası foruma farklı yansıyor. Erkeklere karşı olan efsanevi ilgisi çok tatlı kılıyor kendisini tabi şakasına yapıyor biz biliyoruz ama bilmeyenler için sıkıntı oluyor. :D Benim için önemli bir isim. :)

MayısKralı: @Aserat ?

denizz19: Yepyeni bir Aserat olarak karşımıza çıktı Eray efendi. Senaryoları berbatta olsa zoraki okutturuyor işte ne yapalım. :A Özünde iyi biri, kendini başlarda yanlış tanıttı ama şimdilerde o hatalarını düzelttiğini düşünüyorum ve ders aldığını da biliyorum. Severim kendisini ya. :)

MayısKralı: Peki @Çiğdem- hakkında ne düşünüyorsun? :)

denizz19: İyi bir insan ancak kendisine de sıkça söylediğim beğenmediğim bir özelliği var kendini çok ön plana çıkaran biri. Kötü değil ama bir süre sonra aşırı itici bir hal alabiliyor en azından dış pencereden bakan ben için. İnsani olarak sevecen, neşesi eksik olmayan, küfür etsem gülen insan biraz da dengesiz sanırım. :F

MayısKralı: Ya mrt-06 ?

denizz19: Yılaaaan. Atacan'ın yeri de en az Kaan kadar değerlidir bende. Forumda en çok anlaşabildiğim hatta kot kafalar olarak nitelendirdiğim iki kişiden biridir kendisi. Hoş uzun zamandır o grup işlerliğini kaybetse de sevgimiz bitmedi. Uzun bir süre foruma giremedi kendince sebebi vardı ve zorlu bir süreç atlatsa da yüzünün hep gülmesini istediğim insanlardan biri. :)

MayısKralı: Ya adminimiz @OzaN

denizz19: Moderatörlük görevinden atıldığım yıllarda kendisine acayip bozulduğum ve uzun sürede kendisine karşı öfke duyduğum ve konuşmamaya çalıştığım bir isim olmuştu. Ancak sonradan bazı şeylere sünger çekmeye karar verince ve bir de Ozan'ın canlı röportaj yaptığı zamanları da görünce yani tipini görünce bu tipten kimseye zarar gelmez dediğim kişilerden biri haline geldi. Ozan özünde çok iyi biri bunu biliyorum, geçmişte olanların hiçbiri aklımda değildir can-ı gönülden söyleyebilirim ama bunu da itiraf gibi yapmış oldum burada. :) Bu aralar oldukça anlaştığım biri. Biraz uğraşıyorum kendisiyle ama zevkli oluyor :A

MayısKralı: Kötü esprileriyle tanıdığımız @DarkLeqenD

denizz19: Sevdiğim bir isimdir. Bu aralar yüzünü pek gülerken görmüyoruz ama iyidir iyi. :D

MayısKralı: Yine kötü espri ustalarından biri eskiciyi soralım sana :A

denizz19: Son zamanlarda oldukça samimiyetimizin ilerlediği biri. Gerçi önceden de aramız iyiydi ama çok konuşmazdık. Ama bu aralar hem dizi hem de ortak konuşma konularımız olduğundan oldukça sık görüşüyoruz. Çok iyi, eğlenceli, sevdiğim biri. :D

MayısKralı: @GunesinOglu

denizz19: MS yarışmasıyla büyük bir çıkış yaptı ama yarışma bitince havası da söndü. :A O yüzden yarışmayla bir daha dönmesi lazım o popülerliği sürdürmesi için. Şaka bir yana iyi biri o da sevdiğim bir insan. :)

MayısKralı: Birde sana cevaplarken kimin sorduğunu bilmeyeceğin yayınlandığında göreceğin bir eskici sorusu var. :D

eskici: Neden Lacivert?

denizz19: Sıla'nın son albümü Mürekkep'te yer alan şarkılardan birinin adı Lacivert. Ancak Lacivert sadece bir müzikten ibaret albümde sözler yok. Ben de bu sözsüz müziğe senaryo yaratmış oldum. ;)

MayısKralı: Programa katıldığın için teşekkürler, yeni haftada @ozgur2113 ile görüşmek üzere! Sorularınızı bekliyoruz...

@EnveR @OzaN @Çiğdem- @denizz19 @pompy @Aserat @mrt-06 @Bully @papuleoo @EnveR @GunesinOglu @sokak sanati @ozgur2113 @xemrexxx @Tzira @vadikızı @Since2011 @Felon @Yiğitt @cookies @batuhankaralar @Yakamaz-Asi @Billy Kane @RüzgarGülü @Arslan Bey @turkuazz @Polat Şaşmaz @Mr.At

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Gece okuyacağım, kesin bana bir şeyler dokundurmuştur. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çok güzel bir röpörtaj olmuş tabii berbat ötesi dizisini övmesi dışında. :A

Şaka bir yana benim hakkımdaki düşüncelerin için de teşekkür ederim. Beni cesaretlendirmede çok büyük emeğin oldu ve eski hallerimi geride bırakabildim. :X

Bu arada gelecek hafta @ozgur2113'e soru sorarken Aşkın Peşinden'in son bölümünü okumasını da söylersin. :A @MayısKralı

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Okudum ama etiketlenmedigim icin yorum yapmiyorum :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel bir bölüm olmuş, zaten tanıdığımız bir üye ama pekiştirmiş olduk. :A

Düşüncelerin için çok teşekkür ederim Deniz'im, duygularımız karşılıklı biliyorsun. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
MayısKralı: vadikızının her yarışmada sana tam puan vermesi hakkında ne düşünüyorsun :A

denizz19: Her yarışmada bana tam puan vermiyor sadece sevdiği isimle geliyorum bu da oylamasına yansıyor. Ayrıca tam vermiyor ilk 5 içerisinde yer alıyorum ağırlıklı. :D

@sokak sanati benim anlatmak istediğimi senin bir türlü anlayamadığın şeyi
deniz çok güzel anlatmış işte hala masal anlatıyormuyum acaba!

tşk ederim deniz çok tşk ederim @denizz19

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

@sokak sanati benim anlatmak istediğimi senin bir türlü anlayamadığın şeyi
deniz çok güzel anlatmış işte hala masal anlatıyormuyum acaba!

tşk ederim deniz çok tşk ederim @denizz19

Benim anlattığı mı anlamıyorsun sorun o. Her yere yazıp forumuda kirletme çok uzatıyorsun.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Benim anlattığı mı anlamıyorsun sorun o. Her yere yazıp forumuda kirletme çok uzatıyorsun.

Allah allah bunu bana ozan demiyor sende diyemezsin gayet iyi anlıyorum
hande ile bir başkası yarıştığında düşük verdiğimi düşünüyorsun ben hande yada
sıla sıla yada ziynet tüm albümleri tüm şarkılarını sevdiğimi söylemedim en az ve en
çok sevdiğim şarkıları var ona göre oy veriyorum buda benim zevkimdir bence sen
uzatma istediğini düşün seni sevdiğimi biliyosun umut seni kırmak istemiyorum
tamam mı

@denizz19 deniz anlatmak istediğimi anlatmış zaten

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bir çırpıda okudum valla çok güzel olmuş klavyenize sağlık. :D @denizz19 @MayısKralı

Ayrıca benim hakkımdaki düşüncelerin için teşekkür ederim. Duygulandım açıkcası, her zaman diyorum önemli olan gönülden bağlı olmak bence bu gönül bağımız hiç kopmadı bunu @Bully'e de demiştim. Çok güzel günlerimiz oldu beraber ve hala da ekip olarak çok iyi şeyler yapıyoruz kot kafa ruhu her daim yaşıyor. ;) Evet gülmek bana iyi geliyor bu forum o yüzden benim için çok kıymetli gülmeye en çok ihtiyacım olduğu zamanda hızır gibi yetişti sanki. Tekrardan sağol.

@xemrexxx ve @OzaN yorumun bomba olmuş. :A

Ha birde yazı stilini iyi seçmişsin göz yormuyor okurken. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Bu bölümünde daha reytingli birini çağırmanı beklerdim, sana puanım 9 :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İyi bir röportaj olmuş oldukça başarılı buldum:) @MayısKralı emeğine sağlık @denizz19 seninde yorumuna sağlık ayrıca hakkımdaki iyi yorumların için çok teşekkürler tamamıyla çok başarılı olmuş yorumlar:)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
İyi bir röportaj olmuş oldukça başarılı buldum:) @MayısKralı emeğine sağlık @denizz19 seninde yorumuna sağlık ayrıca hakkımdaki iyi yorumların için çok teşekkürler tamamıyla çok başarılı olmuş yorumlar:)

diyecektim unuttum ya denize bende katılıyorum az ve öz konuşuyorsun turkuazcım
özellikle kimseyi kırmayacak şekilde yapıyosun yorumlarını bunu çok seviyorum işte;)