'Bizim İçin Şampiyon' TV'de İlk Kez Hangi Kanalda Yayınlanacak?

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
bizim-icin-sampiyon-on-gosterim.jpg

Ay Yapım ve Medyapım'ın ortaklığında vizyona giren 'Bizim İçin Şampiyon'un TV'de ilk kez yayınlanacağı kanal belli oldu!

Başrollerini Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu film, efsane yarış atı Bold Pilot ve onun bir araya getirdiği jokeyi Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki ölümsüz aşkın gerçek hikayesini anlatıyor.

FOX'un internet sitesinde filmler kısmına eklenen 'Bizim İçin Şampiyon' TV'de ilk kez FOX'ta ekranlara gelecek.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Keşke Star veya Show alsaydı. Filmin kalitesine yakışmayan bir yer maalesef. :( Neyse şu vizyonu hayırlısıyla bir tamamlasın da öyle bakarız. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
hiç dizisi olmayan kanala nasıl vermiş Ay yapım hayret

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bana Sevmeyi Anlat'ın tekrarlarının yayınlanması ve şimdi de bu film tekrar Ay Yapım - Fox dizi işi gelebilir. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Güzel haber :Z Medyapım’ın etkisi yüksek bence bu olayda :A Diğer kanallardaki hiçbir dizisi tutmadı Kızım dışında :F

Bana Sevmeyi Anlat'ın tekrarlarının yayınlanması ve şimdi de bu film tekrar Ay Yapım - Fox dizi işi gelebilir. :D
Benim de aklıma bu geldi :A Şahin Tepesi’nden sonra bence daha Atv’ye iş yapmaz :A Kanal D’yle zaten aralar bozuk :A FOX’ta yeni sezonda bir iş olabilir diyorum :A @xBUGRAx

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Güzel haber :Z Medyapım’ın etkisi yüksek bence bu olayda :A Diğer kanallardaki hiçbir dizisi tutmadı Kızım dışında :F

Benim de aklıma bu geldi :A Şahin Tepesi’nden sonra bence daha Atv’ye iş yapmaz :A Kanal D’yle zaten aralar bozuk :A FOX’ta yeni sezonda bir iş olabilir diyorum :A @xBUGRAx

Seviyorum sizi. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Aslında böyle vasat bir işin FOX'ta yayınlanması kötü. Kanalın kalitesini düşürür resmen. :(