Bizi Hatırla'nın Fragmanı Yayınlandı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
DmcOj1CX4AENIXl.jpg

Yeni sezonun iddialı filmlerinden Bizi Hatırla'nın fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Avşar Film'in, yönetmen ve senaristliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği; başrollerini Altan Erkekli, Tolga Tekin, Özge Özberk, Binnur Kaya ve Sumru Yavrucuk'un paylaştığı yapım, duygusal bir baba-oğul hikayesini beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor.

Bizi Hatırla, 23 Kasım'da sinemalarda!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok iyi görünüyor. Çocuklar Sana Emanet'ten sonra Çağan Irmak'ın yüzü gişede gülecek gibi. Binnur Kaya da göründüğü 10-15 saniyede parlamış resmen. :Z Ama Fatoş deyince aklıma Şahika geldi. :( @xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İzledin mi filmi @Aserat yorum konusu bile açılmamış üzüldüm. Çağan kredisini tükettiği için harcanmış film. :A

Binnur Kaya harikaydı hem güldürdü hem ağlattı.. Altan Erkekli ve Sumru Yavrucuk çok tatlı bir çift olmuş. Tolga Tekin hayalimdeki televizyoncu olmuş. :A Özge Özberk'in karakterinin dönüşümü de güzeldi..

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İzledin mi filmi @Aserat yorum konusu bile açılmamış üzüldüm. Çağan kredisini tükettiği için harcanmış film. :A

Binnur Kaya harikaydı hem güldürdü hem ağlattı.. Altan Erkekli ve Sumru Yavrucuk çok tatlı bir çift olmuş. Tolga Tekin hayalimdeki televizyoncu olmuş. :A Özge Özberk'in karakterinin dönüşümü de güzeldi..
Vizyona girdiği ilk gün izlemiştim ama bu kadar az izlenmeyi hak etmiyordu. :( Binnur Kaya'nın harika olmadığı bir yer mi var zaten. :bhr:

Kanaldaki sahneleri izlerken de aklıma hep Gülizar geldi Çağan Irmak içinde kalanları akıtmış. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Vizyona girdiği ilk gün izlemiştim ama bu kadar az izlenmeyi hak etmiyordu. :( Binnur Kaya'nın harika olmadığı bir yer mi var zaten. :bhr:

Kanaldaki sahneleri izlerken de aklıma hep Gülizar geldi Çağan Irmak içinde kalanları akıtmış. :A

İnş TV'de ilk FOX verir. :A Eşref ağabey demesi yeter. :A Leman'ın kırmızı elbisesi o sahnede duygu değişimi yaşattı. :A Nazan Öncel biraz daha duygulu olabilirdi. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat