'Biz Böyleyiz' Netflix'te! Netflix'te Haziran Ayında Ne Var?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Netflix Türkiye'de bu ay hangi içerikler var?

5de7c98e55428302706c79e1

Online dizi ve film platformu Netflix'in Haziran ayı tanıtımı yayınlandı. Haziran ayı içerisinde, platformun sevilen yapılarından biri olan 'Dark' final sezonuyla 27 Haziran'da izleyici ile buluşacak.

'Queer Eye' 5. sezonu ile gençlik - dram türündeki '13 Reasons Why' final sezonu ile 5 Haziran'da, 'Marcella' 3. sezonu ile 14 Haziran'da ve 'Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga' filmi 26 Haziran'da platformda yerini alacak.

Ayrıca, platformun ilk Türk filmi 'Yarına Tek Bilet' 19 Haziran'dan itibaren izlenebilirken, Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Boran Kuzum gibi isimlerin yer aldığı 'Biz Böyleyiz' filmi de 12 Haziran'dan itibaren kullanıcılara açılacak.

Netflix'in Haziran ayı takvimi için tıklayabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: cokiyitvci

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Politician'ın ikinci sezonu merakla bekleniyor. :Z

Dark'a yetişmeye çalışacağım. Yarına Tek Bilet de iyi çıkarsa izleyeceğim.

Daha bugün çıkmadı mı diye araştırmıştım aylık videoyu, birkaç sonrasında görmem iyi oldu. :A Keşke tüm listeyi yayınlasalar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Daha bugün çıkmadı mı diye araştırmıştım aylık videoyu, birkaç sonrasında görmem iyi oldu. :A Keşke tüm listeyi yayınlasalar.

Tüm liste de akşam veya yarın yayınlanır büyük ihtimalle. Bu ay geç yüklediler. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Netflix Türkiye'de bu ay hangi içerikler var?

Online dizi ve film platformu Netflix'in Haziran ayı tanıtımı yayınlandı. Haziran ayı içerisinde, platformun sevilen yapılarından biri olan 'Dark' final sezonuyla 27 Haziran'da izleyici ile buluşacak.

'Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga' filmi 26 Haziran'da, Queer Rye 5. sezonu ile 5 Haziran'da, Marella 3. sezonu ile 14 Haziran'da platformda yerini alacak.

Ayrıca, platformun ilk Türk filmi 'Yarına Tek Bilet' 19 Haziran'dan itibaren izlenebilecek.

(Basın bülteni yayınlanınca konu güncellenecektir.)

Yarına Tek Bilet'e göz atabilirim tanıtım iyi olursa. :bhr: 13 Reasons Why 5 Haziran'da onu unutmuşsun. :love1:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Takvim yayınlandı. :) Ekledim konuya.

Al işte. :A Her zamanki gibi tam hazırlıyoruz, açılıyor. :A Konuşmuştuk bir de bu konuyu. :A @Aserat @Yiğitt

Yarına Tek Bilet'ten birkaç saniye bile olsa bir şeyler görmek güzel oldu. :Z

Yarına Tek Bilet'e göz atabilirim tanıtım iyi olursa. :bhr: 13 Reasons Why 5 Haziran'da onu unutmuşsun. :love1:

Dark'i hemen izlerim herhalde, @Forumdash @Çiğdem @Yiğitt bizim keske biraz erken ciksa, yine ayni tayfayla tamamlamis olurduk diziyi. :D

Biz Böyleyiz filmi geliyormuş. :Z

• Beğendim
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Dark geliyor kardeşim diğerleri haber değil. :D Şaka bir yana Politician'da merakla beklediğim bir diziydi. Bu arada Karakomik 2'de geliyor ay sonunda.