Yaşam Biselam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,928
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
logo.png

Kullanıcıların aralarında Gülben Ergen, Orkun Işıtmak, Fester Abdü, Sude Alkış, Seray Sever, Bulut Özdemiroğlu gibi ünlü isimlerden belirli bir ücret karşılığında doğum günü, tebrik, özür dileme, motivasyon konuşması gibi mesajlar satın alabileceği bir uygulama.

Ünlü isimler videolardan kazandıkları gelirleri sivil toplum kuruluşları ve Down Sendroumu Derneği gibi derneklere bağışlıyor.

Siteyi incelemek için tıklayınız.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,928
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Keşke daha fazla isim olsa... :( Ama en azından paraların gittiği yer güzel bir yer.

Bir kaç video alabilirim belki. :A

Biselam

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
Selam 👋 Teşekkür ederim paylaştığınız için. Sormak istediğiniz konular olursa diye buradan da hesap açayım dedim. Sayfamdaki chatten de bana her zaman ulaşabilirsiniz. Sayfadaki isimler her gün güncelleniyor, yeni isimler için takipte kalabilirsiniz ;)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Şahsi fikrimi söylersem çok saçma bir uygulama olarak görüyorum. Para karşılığında ünlülerden doğum günü veya başka bir şeyin konuşması zaten samimiyetsiz bir şey. Tanımayan birinin ünlü bile olsa senin doğum gününü ve özel gününü kutlaması bir insanı mutlu etmez. Hadi bunu yardım amaçlı yapıyorsunuz diyelim ki günümüzde çok görüyoruz bunu öne sürüp insanların manevi duyguları üzerinden para kazanmaya çalışan ama suistimal edenler gırlar. Madem böyle bir yardım kampanyanız var topladığınız paraların ne kadarının nereye gittiğini gerek makbuz gerek resmi evraklara göstermelisiniz diye düşünüyorum...
Mehmet Günsür, ismimle doğum günümü tebrik ederse beni mutlu eder şahsen. :D

• Güldürdün
Reactions: blacklion

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
İşte onun doğruluğu da tartışılır. Herkes de bir yerlere yardım ediyor sözde toplanan paralarla ama resmi evrak vs. yok yani hiç ortada açıkçası hepsi lafta. :A
Bu tamamen başka bir iddia. Demin saçma diyordun, şimdi sahtekar diyorsun. Anlayamıyorum seni. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Selam 👋 Teşekkür ederim paylaştığınız için. Sormak istediğiniz konular olursa diye buradan da hesap açayım dedim. Sayfamdaki chatten de bana her zaman ulaşabilirsiniz. Sayfadaki isimler her gün güncelleniyor, yeni isimler için takipte kalabilirsiniz ;)

Konuda belirtilmemiş ama

Nisan ayı sonuna kadar elde ettikleri tüm gelirler Down Sendromu Derneğine bağışlanıyor.

Nisandan sonra???? Nisandan sonra bağişlanmayacaksa Fideyo'dan farkınız ne??? Ki orada daha çok ünlüler var :X