Birol Güven Vatan Şaşmaz Haberine Dava Açıyor

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Birol Güven, Vatan Şaşmaz'ın diziden ayrılacağı haberlerine tepki gösterdi.

Daha önceden Vatan Şaşmaz ile ilgili bir gazetede yayınlanan haberi yalanlayan Birol Güven, Bugün Gazetesi'nde çıkan aynı haberin devamı niteliğindeki yazıya Twitter mesajından tepki gösterdi.

Güven konu ile ilgili olarak; "Sevgili Bugün Gazetesi yalan haber yapıyorsunuz. Vatan Şaşmaz kovuldu haberleri için "yok öyle bir şey" demiştim. Neden ısrar ediyorsunuz? "Vatan Şaşmaz ne zam istedi, ne kovuldu, ne de zam aldı. İlk başta çıkan haberler yanlış bilgi dedik ama bu yalan haber. Gereğini yapacağız. Vatan Şaşmaz ayrılmadı ki. Bazı bölümlerde hikaye gereği bazı bölümlerde de kendi işleri nedeniyle olamadı ama şu an devam ediyor. Zaman zaman gazeteler yanlış bilgi verebilir. Bize sorarlarsa düzeltiriz ama buna rağmen yalan haber yapmaya devam ederlerse dava açarız. "Kovuldu" kelimesi hem oyuncumuzun hem de bizim itibarımızı sarsıyor. Avukatlarımız gereğini yapacak." dedi

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Evet zaten ben Vatan Şaşmaz'ın öyle bir karakterde olduğunu düşünmüyorum.Durduk yere zam istemiş olamaz.Birol Güven gerekli cevabı vermiş.

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
bir ara bende vatan şasmaz diziden ayrıldı diye düşünüyordum..........