Biri Bizi Favoriliyor-5.Hafta Söyleşisi

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,183
Puanı
1,061
xemrexxx: Sevgili konuklar hepiniz 5.hafta söyleşisine hepiniz hoşgeldiniz.
Bu hafta yarışmacılarımıza ''dizilerde hangi karakter olmak istediklerini'' sorduk.Ve kendilerine 8 dizi sunduk.Bakalım ne cevap vermişler?

AVRUPA YAKASI

rengarenk: Avrupa Yakası- Burhan, Burhan, Burhan :biggrin: Çünkü kendisi inivirsite mezunu, bir nişantaşı çocuğu yeeevrrrum :smile:
EveN: Aslı'nın kardeşi
berkann: Ata Demirer'in canlandırdığı karakter. Fiziki olarak bana benzediği için. :/
denizz19: Burhan Altıntop - Çünkü espriyi seven, mimikleriyle insanları güldürebilecek bir mizacım var.
S.G.A.T.: hiç izlemediğim için hiç bir fikrik yok:smile::smile:

xemrexxx: Burhan ve Volkan'ı seçmiş yarışmacılarımız.2.dizimize geçelim buna verilecek cevapları çok merak ediyorum .
:A
Aşk-ı Memnu

KayıpSehir: Behlül :smile: çünkü imkansız aşkları severim ve elde edene kadar uğraşım ...

xemrexxx: KayıpSehir'e cevabı için teşekkür ediyoruz.Kendisi soruyu yanlış anlayıp 8 dizinin içinden Aşk-ı Memnu'yu seçmiş ama olsun,hiç cevap göndermemkten iyidir :)

berkann: Behlül soyadıneydibunun?: Bihter'i götürüyor. :A
denizz19: Aşk-ı Memnu : Behlül - Adamın her kadın ile olan sahneleri var ve bence o olsam süper olurdu. :biggrin:
S.G.A.T.: Beşir.Bana en uygunu o çünkü:smile::smile:.
EveN: Bülent
rengarenk: Bihter ya da Firdevs. İnsanları bir sözümle böylesine şıppadanak kontrolüm altına alabilmek isterdim cazibem ve zekamla :biggrin:

darksaal: Aman tıurttt...Deniz kim Behlül kim mantığa aykırı oun Beşir olması lazım tam ona göre bir rol...
denizz19: Hiçbir şey demiyorum sonra konumu kilitliyor
darksaal: Ha şyle yola gel.

xemrexxx: Neyse tartışma bitmişken ilk reklamımıza gidelim.Siz ''come back Meryem'' i izleyedurun 5 dakika sonra devam edeceğiz.

xemrexxx: Tekrardan hoşgeldiniz.Şimdi 3.dizimize geçiyoruz.

Kurtlar Vadisi

rengarenk: Polat (Çünkü o karakteri oynuyorsam, tonlarca para kazanıyorum demektir :biggrin:)
berkann: Oktay Kaynarca'nın oynadığı rol. Çabuk ayrılıyor galiba. :biggrin:
EveN: komşunun oğlu sedat. kimseyi tanımıyorum nasıl seçeyim :biggrin:
denizz19: Kurtlar Vadisi : Memati - Çünkü o diziye daha fazla katlanamayıp kaçmak için. :biggrin:
S.G.A.T.: Kesinlikle Abdülhey.Duruşuyla,konuşmasıyla bir başka o adam

beyazsoy: Aaa güzelim diziye ettikleri laflara bakın,hoşt şoparlar.Disleyin bunları agalar.
kvp: Aynen aga
çocuklarduymasın: Aynen aga

xemrexxx: Vışh beyazsoy başaga olmaya karar vermiş .İşte şimdi s.çtık :(

Muhteşem Yüzyıl

rengarenk: Hürrem ya da Pargalı. Zeka ve gücün birleşimi ikisinde de var :smile:
berkann: Pargalı, çünkü adamın bir karizması var ve hikayesi çok iyiydi. 0'dan zirveye ve zirveden ölüme.
EveN: Sultan Sülüman
denizz19: Süleyman-Hürrem ah ah :D
S.G.A.T.: Şehzade Mehmet.Tarih de nasıl bilmiyorum,ama eğer cidden böyleydise,imparatorluğun en saf şehzadesiymiş.Ben de safım:smile:

xemrexxx: Hız kesmeden 5.dizimize geçelim.Gerçekten efsane bir dizi :A

Kavak Yelleri

rengarenk: Kavak Yellerinde yeller olmak istiyorum :biggrin: Hayır hayır. Efe olabilirdim ya da Deniz'in sevgilisi Ada. Özgür ruhları severim.
berkann: Efe. Komikti izlediğim zamanlarda.
EveN: Deniz
denizz19: Deniz - Sebebi yok isim benzerliği yüzünden.
S.G.A.T.: O dizinin başlama dönemi benim sınavlarla sadece ders okuyarak geçirdiğim bir yıldı.o Yüzden izlemedim,ama fragmanlara bakarak ben yine de Efe diyeyim:smile:

xemrexxx: 6.diziye geçmeden geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz ünlü oyuncu Cory Monteith'i anıyoruz.Videodan sonra Ezel ile devam edeceğiz.

Ezel

rengarenk:Cengiz. Dengesizliğine vurgunum :smile:
berkann: 8. Garip bir tipi var. Farklı roller de canlandırmak gerek.
EveN: ezel
denizz19: ezel olurdum sebepsiz
S.G.A.T.: söz konusu Kenan İmirzalıoğlu`ya burada yan rollere bakmam.direkt Ezel:smile:

xemrexxx: Forum Ezelci çıktı sayın seyirciler. 7.dizimize geçiyoruz.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

rengarenk: Öyle Bir Geçer Zamanki'de de geçen zaman olmak isterdim ama haydi bir isim vermek gerekiyorsa Mete'nin o haşarı zamanlarındaki hali olmak isterdim.
berkann: Küçük Osman. :biggrin: Küçüklükten başlamak gerek oyunculuğa. :biggrin:
EveN: mete
denizz19:Soner - Adamın farklı bir karizması var.
S.G.A.T: Hallederim Süleyman:biggrin:.Her işi parayla da olsa da anında yapabilen karakter:smile:

xemrexxx: Son dizimize geçmeden bir duyurum var.Jüri üyelerimizden dizi kolik işlerinden dolayı foruma giremeyeceğinden jürilikten ayrılabilir.Ama endişelenmeyin yeni jüriyi buldum bile.Neyse son dizimiz efsaneler efsanesi bir dizi.

Sihirli Annem

rengarenk: Sihirli Annem denince aklıma hep Dudu gelir. En can alıcı karakterlerden bence. Dudu olmak isterdim :biggrin:
berkann: Sihirli erkek yok ki. :/ Neyse Taci'ye ses verebilirim. :biggrin:
EveN:iyilik perisi yüce Tador :biggrin:
denizz19: Tarık - Sebebi yok. Yakışıklı adam. :biggrin:S.G.A.T: Sadık:smile:.İsmi için dizinin senaristi fazla uğraşmamıştır herhalde:smile::smile:

xemrexxx: Bir söyleşinin daha sonuna geldik.Haftaya yeni konumulza tekrar görüşmek üzere.

Moderatörün son düzenlenenleri:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Aynen agalar çok komikler. :D

beyazsoy: Aaa güzelim diziye ettikleri laflara bakınhoşt şoparlar.Disleyin bunları agalar.
kvp: Aynen aga
çocuklarduymasın: Aynen aga

Çok güzel olmuş. :D Kariyer yapmışım ben. :cool: :D

rengarenk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
94
Puanı
129
Çok eğlenceli bir konuydu bu haftaki. 4.hafta elenen belli mi ki bu arada :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
xemrexxx post: 1378037' Alıntı:
oğlum elenmiş yarışmacı jüri olur mu görülmüş şey değil :F

Benn sen ve yarisman ilklerin yarismasi ve insanlari olabilirdik... Bn nedeen juri degilim ama :( :T: :5: :T :bağır: biraz ilklere yonellll

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Reytinger post: 1378096' Alıntı:
Değerlendireceklerdir zaten.:D :D Zaten sonum gelmişti.:( Ben şimdi burada söyleşi yapsam ?? :(

Neyse seni yazmam içinde sebep oldu. .s.s Evine dön evlat. :D

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
berkann post: 1378101' Alıntı:
Neyse seni yazmam içinde sebep oldu. .s.s Evine dön evlat. :D
:T: Eğer bunlar son sözlerimse bazı diyeceklerim var:
Öncelikle beni yetiştiren anne babamasonra bu güne kadar gelmeme sebep olan jürilere ve sonra tüm yarışmacı arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Artık demir almak günü gelmişse zamandan
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Reytinger post: 1378108' Alıntı:
Öncelikle beni yetiştiren anne babamasonra bu güne kadar gelmeme sebep olan jürilere ve sonra tüm yarışmacı arkadaşlara teşekkür ediyorum.

:F bu nedir ya ;). Allah iyiligini versin emi

rengarenk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
94
Puanı
129
Reytinger post: 1378108' Alıntı:
Buralar sensiz hiç çekilmeyecek Reytinger
Ev içinde çok muhabbetimiz olmasa da yokluğunu hissedeceğimizden eminim.
Gitme dur daha şimdiden seni deliler gibi özledik :A