Birgül Ulusoy, O Hayat Benim'den Neden Ayrıldı?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,464
Puanı
1,061

FOX'un sevilen dizisi O Hayat Benim, bilindiği gibi sezonun sonlarına doğru olaylı günler yaşamıştı.

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği diziden önce Nuran karakterine hayat veren Yeşim Ceren Bozoğlu ayrılırken Sakine'yi canlandıran Birgül Ulusoy ise sezon finalinde yapıma veda etmişti. Millet gazetesinden Mustafa Kılıç'a konuşan Ulusoy, şok ayrılığın perde arkasını anlattı.

Özel röpörtajın dikkat çeken noktaları ise şöyle:
Ulusoy, bunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde vuku bulan oruç olayının detaylarını da açıkladı:
Bozoğlu ve Ulusoy'un ayrılmasıyla doğan boşluğa başarılı oyuncular Oya Başar ve Zerrin Sümer (gelecek sezon dizide rol alacak) gibi isimler dahil olsa da peş peşe gelen ayrılık haberleri günler boyunca konuşulmuştu.

O Hayat Benim, yeni sezonuyla Eylül'de FOX'ta!

Son düzenleme:
İlk defa bir röportajı baştan sona okudum çoğu yerde ağzım açık kaldı. 😱

Bu kadına entrikalı, dedikoducu roller çok yakışıyor gelecek sezon ki projesini bekliyorum.

Ohaa

Ağzım açık kaldı okurken , ama dedikleri kesinlikle doğru bence inanıyorum.
Cesareti icin helal olsun Sakineye.

Bence dedikleri doğru, ima ettiği kişinin de Oya Başar olduğunu düşünüyorum.

Dedikleri tamamen doğru bencede acayip fırıldaklı bir set ortamı. Hamdi Alkan geldiğinden beri öyle.

Bence dedikleri doğru, ima ettiği kişinin de Oya Başar olduğunu düşünüyorum.
Ahu Sungur bence. Şu ana kadar onla çekilmiş bir resmini bile görmedim ama Oyayla vardı.

Dedikleri tamamen doğru bencede acayip fırıldaklı bir set ortamı. Hamdi Alkan geldiğinden beri öyle.

Ahu Sungur bence. Şu ana kadar onla çekilmiş bir resmini bile görmedim ama Oyayla vardı.
Ona bakarsak herkes olabilir. Dizideki çoğu oyuncu daha önce birçok önemli projede rol almış isimler.

Ona bakarsak herkes olabilir. Dizideki çoğu oyuncu daha önce birçok önemli projede rol almış isimler.
Hayır daha önce de Ahu Sungur'un Yeşim'e yapımcıya o mu biz mi diye seçim yaptırmak zorunda olduğu haberler cıkmıştı onun için Ahu Sungur bence.

Oya Başar'ın bir suçu olduğunu düşünmüyorum.
Ben birde Iclal Aydın da etken olabilir diye düşünüyorum.
Oya Başar bende zannetmiyorum zaten. İclal Aydın çok hanımefendi bir bayan Yeşiminde oyunculuk atölyesinde ziyaretine gitti düşünmüyorum ytek suçlu Hamdi Alkan, Ahu Sungur bence

Oya Başar bende zannetmiyorum zaten. İclal Aydın çok hanımefendi bir bayan Yeşiminde oyunculuk atölyesinde ziyaretine gitti düşünmüyorum ytek suçlu Hamdi Alkan, Ahu Sungur bence​
Zeynep Eronat diye dusunuyorum sezonun ortasinda diziye dahil oldu

Olabilr bak o da sahnelerim çok az diye isyan etmiş

Aynen. Bence yeşim ve Birgül ayrılmakla iyi yaptı.
Valla ben diziyi çok seviyorrum ama onlarsız izlermiyim bilmiyorum