Birce Akalay 'Eşiğin Ötesinde' İle Geri Dönüyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
62gbkqv.jpg

Birce Akalay'ın yeni dizisi belli oldu!

'Küçük Ağa', 'Hayat Bazen Tatlıdır', 'Siyah Beyaz Aşk', 'Babil' ve 'Son Yaz' gibi dizilerde yer alan başarılı güzel oyuncu Birce Akalay, yapımcılığını Kerem Çatay ve Lale Eren'in üstlendiği 'Eşiğin Ötesinde' kod adlı dizi ile anlaştı.

Yönetmen koltuğuna Burak Müjdeci'nin oturacağı, senaryosunu Yekta Torun'un kaleme aldığı ve Kanal D'de ekrana gelecek olan psikodrama türündeki dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica
Senarist rezo. Psikodrama bizim ülkede iş yapmaz. İsmi bile Türk izleyiciye hitap etmiyor.

Gülseren teyzenin psikodramalarla parsayı götürdüğünü gören Ay Yapım da sonunda bu sulara yelken açmış. :A Kuş Uçuşu iki sezon üst üste çekildi ama Mezarlık 2. sezon çekilemeden Birce Akalay TV'ye döndü adalet mi bu. :T:

Senaristin daha önceki yazdığı dizilere bakarsak (Elkızı, Tozluyaka) öyle olacaktır. :A
Elkızını izlemedim ama Tozluyaka baya evrim geçirmişti kötü anlamda. İşin komik tarafı senaristler izleyicinin istediği şekilde konuyu eviriyorlar ama o zaman da reyting düşüyor. Deneklerle twitter fandomları farklı kulvarlarda :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Senaristi birkaç bölüm sonra sosyal medyadaki yorumlara göre başrol değiştiriyor. Tutacağını sanmıyorum.