Birand Tunca ile Deniz Karaoğlu 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne'de! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
birand-tunca.jpg
deniz-karao%C4%9Flu-1.jpg

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne uyarlamasının kadrosuna iki yeni isim!

Yapımcılığını 1441 Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ceylan Özgün Özçelik'in oturduğu, senaryosunu Ertan Kurtulan'ın 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne' adlı Perihan Mağden'in kitabından uyarladığı 8 bölümlük dizinin çekimleri devam ediyor.

Bir anne kızın travmatik hikayesini anlatan ve başrolünde Melisa Sözen'in yer aldığı diziye Birand Tunca ile Deniz Karaoğlu dahil oldu.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Birand Tunca, Oluversin Gari'den sonra umut vadeden bir iş seçmiş, Deniz Karaoğlu'nu tanımıyorum. Bu arada umarım yan kadro bir İrfan Şahin klasiği olan az ünlü, orta-hafif üst başarılı oyunculardan oluşmuyordur. :A Bu arada bu dizide neden bir anne yok. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Deniz Karaoğlu, Gülperi, 8. Gün, Görüş Günü Kadınları gibi dizilerde rol aldı fakat aslında tiyatro kökenlidir, Kader Can oyunu çok başarılı tek kişilik oyunu, birsürü ödül aldı bu oyunla.
Yine Özel Kadınlar Listesi ve Mutluyduk Belki Bugüne Kadar oyunlarında da çok iyiydi.
Yetenekli bir isim. Başarılar.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Birand Tunca, Oluversin Gari'den sonra umut vadeden bir iş seçmiş, Deniz Karaoğlu'nu tanımıyorum. Bu arada umarım yan kadro bir İrfan Şahin klasiği olan az ünlü, orta-hafif üst başarılı oyunculardan oluşmuyordur. :A Bu arada bu dizide neden bir anne yok. :A
Romanı bilmiyorum ama Melisa Sözen de anne olabilecek yaşta. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Melisa sözen ana değil mi :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl