Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli Ayrıldı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,054
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1600628367595.png

Ağustos ayında birlikte olduğu öğrenilen Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli sürpriz şekilde ayrıldı!

Geçtiğimiz sezonun sürpriz işlerinden biri olan 'Öğretmen' dizisinin başrol oyuncusu İlker Kaleli ve 'Baraj' dizisinin sevilen güzel oyuncusu Biran Damla Yılmaz'ın Ağustos ayında birlikte olduğu öğrenilmiş ve haber magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

tv100'de ekrana gelen Magazin Hattı programının özel haberine göre; ikili geçtiğimiz günlerde ilişkilerini sonlandırma kararı aldı.

Güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, magazin muhabirlerine "Aynı yerden bakmadık. Olmadı sağlık olsun." diyerek beraberliklerini ortak karar ile ilişkilerini noktaladıklarını açıkladı.

Kaynak: tv100 / Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
İlk haberi çıktığından beri belliydi ikisi de çok farklı kişilikler. Hayırlısı olsun.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pek uyumlu bulmamıştım zaten. :D

:A Desene birbirimizi tanıma süresindeyiz işte yalan söylüyorsun ya
Birbirini tanıma aşamasındakiler zaten arkadaştır, sevgili değil. :) O zamanlar daha çok yenilerdi. Belli ki arkadaş olup birbirlerini tanımak istediler sonra belki de ayrıldılar. Yani bu yalan olmuyor bence.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,157
Puanı
1,060
Pek uyumlu bulmamıştım zaten. :D

Birbirini tanıma aşamasındakiler zaten arkadaştır, sevgili değil. :) O zamanlar daha çok yenilerdi. Belli ki arkadaş olup birbirlerini tanımak istediler sonra belki de ayrıldılar. Yani bu yalan olmuyor bence.

Ama sevgili konusunu soran muhabire arkadaşız demek doğru bir kelime değil birbirimizi tanıma aşamasındayız diyebilirdi değilmi :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ama sevgili konusunu soran muhabire arkadaşız demek doğru bir kelime değil birbirimizi tanıma aşamasındayız diyebilirdi değilmi :D
Benim üstte yazdığım mesajı anlamadın sanırım. İlker de zaten magazincilere “güzel bir arkadaşlığımız var, görüşüyoruz” diyor. Sadece Biran arkadaşız dese İlker sevgiliyiz deseydi yalan söylemiş olurdu belki ama böyle karar almışlar demek ki. :)

Ayrıca sevgiliyiz diye söylemek zorunda da değil ki? Kendi hayatı. Ünlüler diye her şeylerini söyleme zorunlulukları yok. Daha çok yeniydi belli ki. Çoğu insan ilişkisi yeniyken herkese sevgiliyiz diye duyurmaz.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,157
Puanı
1,060
Benim üstte yazdığım mesajı anlamadın sanırım. İlker de zaten magazincilere “güzel bir arkadaşlığımız var, görüşüyoruz” diyor. Sadece Biran arkadaşız dese İlker sevgiliyiz deseydi yalan söylemiş olurdu belki ama böyle karar almışlar demek ki. :)

Ayrıca sevgiliyiz diye söylemek zorunda da değil ki? Kendi hayatı. Ünlüler diye her şeylerini söyleme zorunlulukları yok. Daha çok yeniydi belli ki. Çoğu insan ilişkisi yeniyken herkese sevgiliyiz diye duyurmaz.

Ben zorunda veya başka bir şey demedim niye tepki gösteriyorsun şuan bana?sevgili değiliz arkadaşız demişlerdi o yüzden dedim yorum yapmaya pişman ediyorsun ya

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben zorunda veya başka bir şey demedim niye tepki gösteriyorsun şuan bana?sevgili değiliz arkadaşız demişlerdi o yüzden dedim yorum yapmaya pişman ediyorsun ya
Tepki göstermedim, açıklama yaptım. Kıza yalan söylüyor diyorsun ben de açıklamasını yapıyorum. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,157
Puanı
1,060
Tepki göstermedim, açıklama yaptım. Kıza yalan söylüyor diyorsun ben de açıklamasını yapıyorum. :)

Yorumun öyle ama soruya öyle cevap verdiklerini söyledim sonuçta sevgiliyiz demedi arkadaşız diye kabul etmediler onu diyorum yoksa banane özel hayatlarından

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bunlar birlikte miydi ki? :A En son sadece tanışıyoruz demişti İlker Kaleli galiba.