Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisi sınıfı geçebildi mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Allah aşkına bir tarihçide my hakkında olumlu bişey söyledi mi .. tarihçilerin hepsi diziyi izlerken kriz geçiriyormuş
))))))))))))))))))

dediğin tarihçiler bu filmi görünce kaç takla atacak gülmekten merak ediyorum
)

beyazsoy pazarda alışveriş yapan gögüs dekoltesi derin yırtmaçlı tülbentle kapatmış kız.. my dekilerden daha çekiciydi
)

dizi baştan sonra tam izlemedim ama bahsetiğin kız öykü çelikse o zaten hayat kadını onun öyle olması normalı . zaten bazı mezhebine göre sadece örtülmesi yeterli (ince tülbente izin var)

dizi baştan sonra tam izlemedim ama bahsetiğin kız öykü çelikse o zaten hayat kadını onun öyle olması normalı . zaten bazı mezhebine göre sadece örtülmesi yeterli (ince tülbente izin var)

hayır öykü çelik değil bıçakçı muratın hamile karısından bahsediyorum

kreys sende saçmalama muhtesem yuzyıldada hata çok fazla

Reyting olarak sınıfı geçtiği kesin de kalitesini zamanla belli edecek. İlk bölümün günahı olmaz derler, o nedenle yorum yok.

Ama Muhteşem Yüzyıl ile kıyaslama yapmayın, bu dizler birbirinden çok farklı.

Bence Osmanlı'yı iyi tanıtmışlar bir kere bile haremi göstermediler...
Ve daha da önemlisi Patrona Halil İsyanını da süper anlatacak gibi duruyorlar

osmanlıda harem yok muydu yani hımm o zaman sen şunu ima ediyorsun galiba osmanlıda padişahlar sokaktan bulduğu kadınlarla mı evlenip aile kuruyorlardı

osmanlıda harem yok muydu yani hımm o zaman sen şunu ima ediyorsun galiba osmanlıda padişahlar sokaktan bulduğu kadınlarla mı evlenip aile kuruyorlardı

harem var tabi hatta sevginin bazen devleti aliye üstüne çıktıgınıda gördük görücezde

Tabii ki geçti TRT ortalamsının üstünde reyting aldı