'Bir Zamanlar Kıbrıs' Sezon Finali Yapıyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,986
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210321_101426-jpg.100682

'Bir Zamanlar Kıbrıs' sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu, başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu'nun paylaştığı dizi sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz hafta 6. bölümü yayınlanan dizi, bir değişiklik olmazsa 16. bölümde sezon finali yapacak. Ayrıca, dizinin en az 26 bölüme kadar devam edeceği öğrenildi.

'Bir Zamanlar Kıbrıs' yeni bölümüyle 20 Mayıs Perşembe 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
16. bölüm 22 Temmuz'a geliyor? Böyle bir dönem işini Temmuz sonu mu sezon finali yaptıracaklar? Hiç anlam veremedim bu işe ben, madem öyle 26'ya tamamlayıp Ağustos'ta bitirsinler ya da reytinge göre devam ettirsinler.

Komedi dizisi değil, hadi dram da değil. Tarihi bir dönem dizisini yazın yayınlamalarına anlam veremedim, bilemedim de...

• Beğendim
Reactions: The Barberson

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
64
Web Sitesi
mafolduktv.live
16. bölüm 22 Temmuz'a geliyor? Böyle bir dönem işini Temmuz sonu mu sezon finali yaptıracaklar? Hiç anlam veremedim bu işe ben, madem öyle 26'ya tamamlayıp Ağustos'ta bitirsinler ya da reytinge göre devam ettirsinler.

Komedi dizisi değil, hadi dram da değil. Tarihi bir dönem dizisini yazın yayınlamalarına anlam veremedim, bilemedim de...
Niye ki yazın sadece AŞK nadiren komedi dizileri falan mı yayınlanır (Genelde öylede) değişiklik olur işte :) ..
------

52 bölüm sürecek deniliyordu ne oldu yine mi karar değişti?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

24 Temmuz'da Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıldönümü var ya ondandır. :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt and mesmeso

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yukarıdaki görüşlere katılıyorum. Temmuz sonu sezon finali yapacaklarına 26'ya tamamlayıp bitirsinler. Yaz boyu sezondan kalma işleri yayınlamak pek akla mantığa sığar hareket değil (dramlar en azından). Şimdiki aldığı reytingleri alabileceğini de düşünmüyorum. Bir de yazın reyting savaşlarının olması daha da kötü bir şey, bazı diziler yaz ortasında final yapmasa bari.

• Beğendim
Reactions: The Barberson

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
64
Web Sitesi
mafolduktv.live
Yukarıdaki görüşlere katılıyorum. Temmuz sonu sezon finali yapacaklarına 26'ya tamamlayıp bitirsinler. Yaz boyu sezondan kalma işleri yayınlamak pek akla mantığa sığar hareket değil (dramlar en azından). Şimdiki aldığı reytingleri alabileceğini de düşünmüyorum. Bir de yazın reyting savaşlarının olması daha da kötü bir şey, bazı diziler yaz ortasında final yapmasa bari.
Muhtemelen Bozkır Arslanı Celaleddin de yaz dizisi olarak yayınlanacak çünkü bölüm sayısı az ve 2. sezonu bu ay içerisinde çekilecek..

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Muhtemelen Bozkır Arslanı Celaleddin de yaz dizisi olarak yayınlanacak çünkü bölüm sayısı az ve 2. sezonu bu ay içerisinde çekilecek..
Onun zaten tanıtımlarını şimdiden vermeye başladılar. O da yaza yayınlanıp bitirilir de ona da gerek yok bence.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,215
Puanı
1,060
Temmuz ortasına kadar sürecek sanırım yukarıda da Erayın dediği gibi;
Kıbrıs Barış Harekatının yıl dönümü haftasına denk getirecekler.

Ama bu yıl TRT nin en çok kan kaybeden dizisi oldu.Özellikle Kanal D dizisi ciddi etkiledi.

• Beğendim
Reactions: Aserat