TRT 1 Kıbrıs: Zafere Doğru (Bir Zamanlar Kıbrıs) - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Benim bildiğim tek yasak elma Adam ve Ava ve o da hangi malum diziden dolayı söylemeye gerek yok... :A @Menekse
Adam ve Ava mı... Offfff hiç girmeseydin oraya be... Geçmiş ve gelecek birdir... Her şey olması gerektiği gibi olur... Tik tok tik tok...
@MEnes 'i etiket edememişsin :F
Menekşke kim, yoksa kız arkadaşı falan mı, klavyesi otomatik mi yazdı yoksa... :A @Tolstoyevski
------

Bak bak bak.. Nasıl da birbirlerini savunuyorlar yoldaşlarım :A @MasacRE @Sherlock
Bizde sadece gerçekler konuşulur, hainlik yaparken dahi gerçeklerle hainlik yapılır... :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Adam ve Ava mı... Offfff hiç girmeseydin oraya be... Geçmiş ve gelecek birdir... Her şey olması gerektiği gibi olur... Tik tok tik tok...

Menekşke kim, yoksa kız arkadaşı falan mı klavyesi otomatik mi yazdı yoksa... :A @Tolstoyevski
İlk mesajına harika attım, ikincisi haşa... :A

Yahu aşk olsun demek ki seni menekşe çiçeği gibi sakin kendi halinde bir adam olarak görüyormuşum, o yüzden öyle şey oldu bizim menekşe @MEnes ne diyor diye şey etmiştim... (daha da şey ettim sanırım şey etmeye çalışırken..:A) @Dosi

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Yahu aşk olsun demek ki seni menekşe çiçeği gibi sakin kendi halinde bir adam olarak görüyormuşum, o yüzden öyle şey oldu bizim menekşe @MEnes ne diyor diye şey etmiştim... (daha da şey ettim sanırım şey etmeye çalışırken..:A) @Dosi
Kanım dondu ... O derece bir mesaj olmuş :A @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Kanım dondu ... O derece bir mesaj olmuş :A @MEnes
Gerçekten bu mesajı okurken tüylerim ürpermekten bir hal oldu... :A Ne diyeyim ki...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin tekrarına denk geldim şimdi, Ahmet Kural'ın karakterinin çocukları çok tatlı. :bhr: Pelin Karahan'ı da dizilerde izlemek çok güzel. :Z

Bu arada dizide kullanılan müzikler tek kelime ile harika.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Bu Ayşe diziye gereksiz bir ekleme olmuş gibi. Gereksiz bir sır saklanıyor ondan.
------

EOKA komutanı Grivas'tan hafif bir ajan kokusu almaya başladım. Bizimkilerden çıkarsa hiç şaşırmam.

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu kadar dram fazla geldi bana.
Zamanında ne acılar çekilmiş :(

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Bölüm geçen haftaki bölüme göre daha iyi bir şekilde ilerliyor. Kanlı Kuvvet baskını sahnesinde kalakaldım. Acaba her bölümü bir olaya mı ithaf edecekler merak ediyorum. Bu hafta ki oranları daha yüksek gelecektir diye düşünüyorum. Camda ki kız etki yapmaz gibi görünüyor diziye. Yoluna devam eder.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Geçen haftaya göre hem daha dengeli hem de daha kısa süreliydi. Aksiyonu ve dramı da gayet dozunda bir bölümdü. Kesinlikle yarına bir yükseliş bekliyorum. İnternette de gördüğüm kadarıyla ilgi büyüktü.

Ahmet Kural dramı Serkan Çayoğlu'da aksiyonu çok güzel sırtlıyor. Bir araya geldikleri bölümü iple çekiyorum.

• Beğendim
Reactions: Ege Bartu and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Geçen haftaya göre hem daha dengeli hem de daha kısa süreliydi. Aksiyonu ve dramı da gayet dozunda bir bölümdü. Kesinlikle yarına bir yükseliş bekliyorum. İnternette de gördüğüm kadarıyla ilgi büyüktü.

Ahmet Kural dramı Serkan Çayoğlu'da aksiyonu çok güzel sırtlıyor. Bir araya geldikleri bölümü iple çekiyorum.
Fragman güzel görünüyor. Ben de paylaşmaya gelmiştim.
Ahmet Kural çok yakışmış rolüne. En merak ettiğimizdi ve şaşırtmayı bildi.