'Bir Zamanlar Çukurova'da İbrahim Çelikkol'un Karakterinin Detayları Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

'Bir Zamanlar Çukurova'da İbrahim Çelikkol'un karakterinin detayları belli oldu!

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, senaryosunu Ayfer Tunç'un kaleme aldığı, başrollerinde Hilal Altınbilek, Furkan Palalı ve Kerem Alışık gibi isimlerin yer aldığı diziye İbrahim Çelikkol'un dahil olduğu geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti.

Çelikkol; bir lojistik firmasının sahibi olan Hakan Gümüşoğlu karakteri ile izleyici karşısına çıkacak ve Beyrut sahneleriyle diziye iddialı bir giriş yapacak.

Yeni bölüm çekimleri yakında başlayacak olan dizide; Demir Yaman’dan intikam almak için Çukurova’ya ayak basacak olan Hakan dizideki hiç düşmeyen tansiyonu iyice artıracak.

Öte yandan yeni sezon hazırlık çalışmaları devam eden dizinin kadrosuna son olarak 'Akıncı'da yer alan Erkan Bektaş da dahil oldu.

1599553946248-png.91778

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonuyla yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Demir öldüyse değil Demir öldü Murat Ünalmış veda etti diziye aman 5.sezonda yeni bir hikaye olacak demek ki
Yok sen dedin ya karakterden bahsedilmemiş. Bende sana haberde bahsedilen yeri attım :A
İbrahim Çelikkol, Demir karakterinden intikam almak isteyen biri olarak giriyor diziye.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Yok sen dedin ya karakterden bahsedilmemiş. Bende sana haberde bahsedilen yeri attım :A
İbrahim Çelikkol, Demir karakterinden intikam almak isteyen biri olarak giriyor diziye.

@The_Erinch abim bana boşuna moruk demiyor o kısmı okumamışım yaa :A O zaman Demir ölmeyecek onu başka birimi canlandıracak yoksa Züleyhanın karşısınamı çıkıcak acaba

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin bu transfer ile eski reytinglerinde devam edeceğini düşünmüyorum çünkü hikaye uzadıkça uzadı ve değiştikçe değişti. Sezon içerisinde daha da düşüş yaşayabilir ve erken final bile yapabilir. Keşke Furkan Palalı da çıksaydı, başka bir dizide izleseydik kendisini bu sezon. :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Ölmüş adamdan intikam almaya mı geliyor ne saçma. :A

Gerçi Demir ölmedi ki kaçtı ucu açık bırakıldı saçma bir şekilde.

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Dizinin bu transfer ile eski reytinglerinde devam edeceğini düşünmüyorum çünkü hikaye uzadıkça uzadı ve değiştikçe değişti. Sezon içerisinde daha da düşüş yaşayabilir ve erken final bile yapabilir. Keşke Furkan Palalı da çıksaydı, başka bir dizide izleseydik kendisini bu sezon. :(

Yine eski reytingi alacaktır emre İbrahim çelikkol iyi bir transfer oldu diziye Demirin ölüp ölmediğide belli değil sanırım onun yerinede biri gelirse tam olur

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yine eski reytingi alacaktır emre İbrahim çelikkol iyi bir transfer oldu diziye Demirin ölüp ölmediğide belli değil sanırım onun yerinede biri gelirse tam olur
İbrahim Çelikkol iyi bir transfer ama, yeni hikaye sevilmez bence. Demir öldü, ama onu da bir süre belirsiz devam ettirirler gibi. Yerine biri daha gelmez.